Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Nicolas Cage si "užívá" Vánoce. Prý dluží miliony dolarů

Oblíbený herec a pravidelný představitel drsných chlapíků Nicolas Cage má plné ruce práce s žalobami kvůli údajným dluhům.

Americký herec Nicolas Cage podle vyjádření společnosti Red Curb Investments dluží firmě pět milionů amerických dolarů. Informoval o tom server televize CNN.


Cage čelí žalobě kvůli nezaplacení půjčky ve výši pěti milionů amerických dolarů (asi 92,5 milionu korun). Společnost Red Curb Investments, jejíž podmínky Cage nedodržel, po herci žádá náhradu ve výši 36,7 milionu amerických dolarů (téměř 680 milionů korun).


Kromě společnosti Red Curb Investments se Cage také soudí se svým bývalým účetním a finančním poradcem Samuelem Levinem a bývalou přítelkyní Christinou Fultonovou, se kterou má osmnáctiletého syna.


Fultonová herce viní z toho, že ji dostal do špatné finanční situace. V současné době má Fultonová dluhy ve výši dva miliony amerických dolarů (37 milionů korun) a po herci požaduje náhradu ve výši 13 milionů dolarů (240 milionů korun).


Nicolas Cage je považován za předního představitele současné hollywoodské kinematografie. Cage se často objevuje v nákladných akčních filmech, kde je jeho jméno zárukou diváckého úspěchu. K nejvýznamnějším snímkům jeho kariéry patří filmy Con Air, Skála, Tváří v tvář, Ghost Rider či dvě pokračování Lovců pokladů.


Nedávno se Cage objevil i ve filmu Proroctví


Nicolas Cage však herecký talent prokázal také v několika nízkorozpočtových projektech. Za svou roli v dramatu Leaving Las Vegas byl oceněn Oscarem.

tn.cz / Mediafax