Nova Cinema trhla v minulém týdnu rekord

Logo NOVA Cinema
Zdroj: TV Nova
Nova Cinema trhla rekord

Téměř patnáctiprocentní podíl na divácích filmu Marečku, podejte mi pero! a téměř desetiprocentní share filmu Mars útočí znamenal pro filmový kanál Nova Cinema další posílení své pozice.

Za minulý týden dosáhla Nova Cinema i průměrného rekordního podílu v hlavním vysílacím čase, který byl téměř 5 % v cílové skupině D15-54. TV Nova a Nova Cinema sledovala dohromady průměrně v uplynulém týdnu téměř polovina diváků v cílové skupině D15-54. Na Nově potvrdily svou popularitu u diváků především seriály vlastní produkce Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice a Comeback.
 

Svůj úspěšný týden má za sebou i hlavní kanál Novy. Nejúspěšnějším dramatickým pořadem se stal seriál Ordinace v růžové zahradě 2, který nadále drží pozici nejsledovanějšího dramatického pořadu vlastní produkce TV Nova. Úterní a čtvrteční epizody dosáhly v cílové skupině D15-54 podílu na sledovanosti 57,48 %. Stabilní sledovanost vykazuje i denní seriál Ulice, který v tomto týdnu dosáhl v cílové skupině D15-54 průměrného podílu na publiku 47,50 %. Velkou diváckou pozornost budí i nadále původní český sitcom Comeback, který si v uplynulém týdnu nenechalo ujít téměř 42 % diváků v cílové skupině 15-54.
 

TV Nova