Nova.cz přináší kultovní zahraniční seriál: Mentalista poprvé na českém internetu!

Simona Backer jako Patrick Jane
Zdroj: TV Nova
Simon Backer jako Patrick Jane

Zábavní videoportál TV Nova nova.cz přichází jako první na českém internetu s exkluzivní možností sledovat akviziční seriály přímo z webových stránek.

Díly druhé řady populárního amerického seriálu Mentalista, který vysílá TV Nova od 6. září každé pondělí ve 22:00, je možno zhlédnout vždy po odvysílání v televizi.

 

Pár minut po odvysílání a zdarma po celý týden

 

Pokud příznivci seriálu nestihnou další případ charismatického Patricka Jana (v podání herce Simona Bakera) na Nově, stačí přijít na zábavní videoportál nova.cz a pustit si oblíbenou epizodu kdykoliv v následujícím týdnu.

 

Nové stránky seriálu Mentalista budou nabízet aktuální díl již pár minut po odvysílání na obrazovce. Pustit si ho zdarma budou moci diváci v následujících sedmi dnech, než ho zase nahradí nová epizoda.

 

Mentalistou to určitě nekončí

 

"Přinášíme našim uživatelům naprosto průlomovou službu v podobě zahraničních seriálů zdarma. V tomto trendu bychom určitě chtěli pokračovat a mohu slíbit, že v nejbližší době přineseme i další akviziční seriály," říká ředitel sekce internetu TV Nova Pavel Krbec.

 

Pro zhlédnutí celých epizod Mentalisty je potřeba mít nainstalovanou technologii Microsoft® Silverlight™.

 

Mentalista = sugesce, hypnóza a... Simon Baker

 

Hlavní postava seriálu, Patrick Jane (Simon Baker), v druhé sérii opět využívá svého talentu sugesce, hypnózy a až děsivé schopnosti vcítit se do mysli druhých v roli nezávislého poradce pro CBI (Kalifornský úřad pro vyšetřování).

 

Sedmý díl druhé série do pondělí 13. září na nova.cz.

 

Více na www.nova.cz/mentalista.

 

Tiskové odd. TV Nova