Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Zmizela mu

O Zlatovlásce jsem léta neslyšel, říká Petr Štěpánek. Kam se herečka poděla?

Fotky ze Zlatovlásky - 2
Zdroj: FDB.cz

Za svůj život herec Petr Štěpánek natočil řadu pohádek, ta o krásné Zlatovlásce je však jeho nejoblíbenější. Hořce však lituje, že její představitelku Jorgu Kotrbovou už roky nevídá. Kam se známá herečka a dabérka poděla?

Je to už čtyřicet let, co byla natočena pohádka o zlatovlasé princezně a kuchaři, který rozumí řeči zvířat. A ačkoli se dlouhou dobu nemohla vysílat kvůli emigraci herce Jana Třísky, který v pohádce hrál rybáře, Petru Štěpánkovi alias Jiříkovi přirostla k srdci a stala se jeho nejoblíbenější.
 

14

Fotografická vzpomínka na Zlatovlásku

Zdroj: FDB.cz

Fotky ze Zlatovlásky - 3

Hodnocení:


 

"Svého času jsem točil i tři televizní pohádky ročně, Zlatovlásku mám skutečně ale nejradši. Ta pohádka se velice povedla, proto se stala kultovní a má přesah přes generace,“ řekl Blesku Štěpánek.

 

 

S představitelkou krásné Zlatovlásky Jorgou Kotrbovou se ale už dlouho neviděli a herec o kolegyni roky neslyšel. Kotrbová přitom bydlí v Praze, nicméně nejvíc času tráví na farmě v Ludvíkově pod Smrkem, kde se spolu s dcerou věnují koním. Roky už netočí, nedabuje, nehraje, nýbrž si užívá penze.
 

Jorgu Kotrbovou diváci znají i jako nafoukanou princezničku z pohádky Honza málem králem, nebo z filmu Utrpení mladého Boháčka.
 

Co jste nevěděli o Vetchém a pohádce S čerty nejsou žerty!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zlatovláska Jorga Kotrbová: Podívejte se, jak se svlékala před kamerou

 

TN.cz