ON-LINE: Terezka z Ordinace chválila řízenou střelu Holubovou

Hostem úterního on-line rozhovoru na tn.cz byla od 17:30 herečka Monika Zoubková.

Minulý týden byla slavnostní premiéra nového českého filmu Operace Dunaj, jehož hlavním parnerem je TV Nova.

 

Sympatická Monika si pochvalovala natáčení filmu Operace Dunaj, byť to nebyla žádná selanka. "Natáčení Operace bylo náročné v dojíždění, větší část filmu je natočen v Polsku, a taky jsme si ne vždy rozuměli s polským týmem. Někdy nastoupila domluva "rukama nohama". Jinak natáčení bylo velmi příjemné a pohodové. Zoubková si pochvalovala, spolupráci s Evou Holubovou.
 

"Eva je řízená střela, vždy zasáhne střed :-) Má nápady, humor, je profík. Hrát s ní je pocta,“ odpověděla na jednu za vašich otázek herečka. Zoubková nezapomněla ani na další kolegy.


"Co se týče Operace, nejčastěji jsem byla s Marthou Issovou, a taky s Vojtou Dykem. Myslím, že jsme se společně dost nasmáli,“ napsala.


Ta má za sebou i další filmy. Kolik jich bylo? "Tři a půl. Kousek nebe, Takovou normální rodinku, Operaci Dunaj a Bloudím, poslední jmenovaný film byl natočen před šesti lety, ale premiéra ještě nebyla a asi už nebude. Takže proto tři a půl,“ dodala Zoubková.

 

 

Česko-polský film s podtitulem Když do hospody, tak s tankem připomíná invazi vojsk Varšavské smlouvy do Československa v srpnu 1968.  Podrobnosti ZDE.

 

Jednu z postav filmu ztvárňuje také herečka Monika Zoubková, kterou diváci TV Nova poznali například v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

 

Jaké bylo natáčení, jak se jí spolupracovalo s herci, jako jsou Eva Holubová nebo Jiří Menzel, nebo proč jít do kina zrovna na tento film ,se můžete Moniky Zoubkové ptát už teď.

 


Rozhovor

 

 

Na upoutávku na film se podívejte na videu

 

 

Monika Zoubková se narodila před 33 lety v Krnově a vystudovala Janáčkovu akademii múzických umění. Má za sebou řadu divadelních a také filmových rolí. Kromě seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 hraje také ve Zdivočelé zemi nebo Nemocnici na kraji města po 20 letech.Rozhovor

 

TN.cz