Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.4. 2012 12:53

ROZHOVOR: Veronika a Michal vypadli z Hlasu jako první a teď litují výběru písní

Zdroj: Jindřich Kodíček

První vyřazování je za námi. Z týmu Pepy Vojtka vypadla Veronika Vrúblová a Rytmus vyřadil Michala Chrenka. Oba v ON-LINE rozhovoru přiznali, že se jim líbí Ewa Farná. Michal by s ní rád nazpíval duet. Verča by si ráda zazpívala s Pepou Vojtkem.

První vyřazování se týkala týmů Rytmuse a Pepy Vojtka. Se soutěží se musela rozloučit Veronika Vrúblová z týmu Pepy. Rytmus za nejslabší článek svého týmu tentokrát označil Michala Chrenka.


PSALI JSME:

Hlas ČeskoSlovenska ON-LINE: Soutěž musí opustit Veronika Vrúblová a Michal Chrenko

 Hlas: Skončila Veronika s Michalem. Co jim zlomilo vaz?

 

Veronika s Michalem od vás dostali spoustu otázek. Děkují za ně.

 

Veronika přiznala, že se jí ulevilo, že vypadla. Sama cítila, že jí chybí zkušenosti, že se musí ještě vyzpívat. "Ale tátovi jsem dokázala, že ve mně něco je a dokázala jsem to i sama sobě, získala jsem určitě více sebevědomí," odpověděla Veronika na dotaz, jak je její táta s výkonem spokojený.

 

Připomeňte si jak bojovali Veronika s Michalem o postup

 

Jedna z otázek, která padla, se týkala i výběru písničky. "Kdybych věděl, jak písnička zapůsobí na lidi, tak bych si vybral jinou, v téhle písni jsem nemohl ukázat, celý svůj rozsah," přiznal Michal, který má na Slovensku vlastní kapelu.

 

I Veronika svého výběru písničky litovala. "Bylo mi do breku, když jsem zjistila, co budu mít za písničku. Je to mužská píseň a já nemám takový rozsah," řekla Veronika s tím, že ona sama by si vybrala nějakou českou písničku.

 

Jejich další odpovědi najdete zde:


Rozhovor

tn.cz / muf
Reklama