Počátek přijde do kin v červenci, TRAILER

Předlohu k futuristickému thrilleru si napsal sám režisér a producent zároveň Christopher Nolan. Hlavní roli svěřil Nolan zkušenému Leonardu DiCapriovi.

Uznávaný režisér Christopher Nolan (Temný rytíř, Batman začíná, Insomnia) natočil mezinárodně obsazený sci-fi akční snímek Počátek. Thriller vás zavede nejen na různá místa na světě ale také do intimního a nekonečného světa snů.

 

Do kin příjde Počátek koncem července. Jeho česká premiéra je naplánovaná na 22. červenec 2010. Už nyní se můžete podívat na oficiální trailer k filmu pod titulkem článku.

 

Dom Cobb, kterého hraje Leonardo DiCaprio, je zkušený zloděj, absolutní špička v nebezpečném umění extrakce: krádeže cenných tajemství z hloubi podvědomí během snění, kdy je mysl nejzranitelnější. Cobbova vzácná schopnost z něj učinila vyhledávaného hráče v zákeřném světě korporátní špionáže, ale také z něj udělala uprchlíka a stála ho všechno, co kdy miloval. Teď dostane Cobb šanci na vykoupení.

Jedna poslední akce mu může vrátit normální život, ale jen pokud se mu podaří provést nemožné – počátek. Místo dokonalé krádeže musí Cobb a jeho tým specialistů zvrátit běh věcí.

 

Jejich úkolem není myšlenku ukrást, ale vnuknout ji. Pokud uspějí, půjde o dokonalý zločin. Ale sebepečlivější plánování a odborná znalost je nemůže připravit na nebezpečného  nepřítele, který předvídá každý jejich krok. Nepřítel, kterého mohl čekat jen Cobb.

 

Kromě již zmíněného Leonarda di Capria se můžete těšit na Marion Cotillardovou, Ellen Pageovou, Toma Hardyho, Cillian Murphyovou, Toma Berengera a Michaela Cainea.

TN.cz Warner Bros