poznáváte je?

Podívejte se, jak se za 23 let změnily hvězdy seriálu Krok za krokem!

Krok za krokem - 8
Zdroj: Isifa / Getty Image
Téma:

Některé hvězdy seriálů se mění k nepoznání. Věk jim prospívá, nebo naopak moc nepřilepšuje. Jak jsou na tom Carol, Frank, Kouďák a Dana z populárního seriálu Krok za krokem po 23 letech?

Od natáčení prvního dílu slavného seriálu Krok za krokem, který se právě vysílán a TV Nova, uplynulo už neuvěřitelných 23 let. Podívejte se, jak za tu dobu zestárli seriálové hvězdy.


Patrick Duffy – Frank Lambert


Patrick Duffy se proslavil především rolí Bobbyho Ewinga v seriálu Dallas. Když hrál Dallasu, měl ve smlouvě podmínku, že po jeho skončení mu bude nabídnuta role v dalším seriálu. Toužil po změně, proto byl osloven v roce 1991 jedním z autorů koncepce Kroku za krokem, kde si chtěl odpočinout od role Bobbyho.

Suzanne Somers – Carol Foster

Ovdovělou kosmetičku, která se na Jamaice zamilovala do rozvedeného stavitele Franka, hraje bývalá modelka Suzanne Somers.

Herečka neměla lehký život, v dětství byla týraná, těsně po střední škole otěhotněla, vdala se, ale manželství vydrželo jen dva roky. Než se proslavila, byla dokonce zatčena za vypisování nekrytých šeků. Pak se jí ale začalo dařit, postupně dostávala menší role v seriálech, aby později zazářila v hlavní roli Kroku za krokem.

Melrose place
SERIÁL MELROSE PLACE: Podívejte se, jak se hvězdy změnily za 22 let


Staci Keanan – Dana Foster

Herečka ruského původu se proslavila rolí Dany, kterou v seriálu Krok za krokem přezdíval její nevlastní bratr J.T. Štěkna. Před kamerou stála Staci už jako malé dítě. Její matka z ní totiž chtěla mít slavnou herečku, proto už od dětství chodila na castingy do reklam a seriálů.

Sascha Mitchell – Cody
Mitchell svoji kariéru odstartoval v seriálu Dallas, kde hrál nemanželského syna J. R. Ewinga. Získal černý pás v taekwondu a byl šampionem v kickboxu, čehož využil ve filmu Kickboxer, kde převzal roli po Jean-Claude Van Dammovi. Zajímavostí je, že byl modelem pro Calvina Kleina.


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Ivan Trojan stárne: Podívejte se, jak ho roky změnily. Od Samotářů Do stínu

To budete zírat! Takhle se za 20 let změnili seriáloví Přátelé

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
mis TN.cz