TO VE FILMU NEUVIDÍTE: Kerekésová při sexu s Macháčkem spadla ze židle!

Slavnostní premiérou dnes vstupuje do kin nejnovější film Jiřího Vejdělka Muži v naději. Komedie o tom, zda může být nevěra základem šťastného manželství, vstupuje do kin zítra. Už teď se ale můžete exkluzivně podívat na to, jak to dopadlo, když při natáčení erotické scény nevydrželo houpací křeslo.

Filmem Muži v naději navazuje Vejdělek na svou loňskou veleúspěšnou komedii ženy v pokušení. Hlavním hrdinou je tentokrát šťastně ženatý Jiří Macháček, který pod vedením svého tchána Bolka Polívky vstoupí do dosud neprobádaných vod manželské nevěry s atraktivní dívkou Šarlotou v podání mladé slovenské herečky Evy Kerekésové.

 

Příběh může být exkurzí do kterékoli české domácnosti. Třicátník s malým dítětem a krásnou ženou se vyrovnává se svou manželskou rolí. Na radu svého tchána – notorického záletníka, nakonec neodolá pokušení a začne si románek s mladičkou krasavicí. Klasický průběh vztahů milostného trojúhelníku doplňují avantýry stárnoucího Don Juana v podání Bolka Polívky, který se nakonec musí vyrovnat se ztrátou své nejmilovanější ženy.

 

PODÍVEJTE SE na trajler k filmu

 

 

Ještě, než film vstoupí do kin, přinášíme vám exkluzivní podívanou v podobě jedné pořádně zpackané sexuální scény. Mladá svůdnice svádí svůj objekt v houpacím křesle, které ale při natáčení nevydrželo. To samozřejmě ve filmu neuvidíte, naše video ale dokazuje, že i natáčení příjemných scén může být někdy pořádně nebezpečené. To ostatně potvrzuje i sám Macháček. "Chtěl bych varovat diváky, aby milostnou scénu v křesle zkoušeli vskutku obezřetně, není to v reálu vůbec tak snadné, jak se na plátně zdá. Při natáčení jsme na to potřebovali tři křesla," potvrdil herec.

 

ČTĚTE TAKÉ

Exkluzivní ukázka z filmu Muži v naději

 

Vejdělek má zřejmě patent na kasovní trháky, jeho loňské Ženy v pokušení se totiž staly filmovým hitem roku, stejně jako už dříve Účastníci zájezdu, natočení podle knihy Michala Viewegha. A také Muži v pokušení jsou připraveni diváky bavit stejně, jako předchozí úspěšné snímky.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Dušan Vrbecký