první album

Podívejte se na nový SEXY videoklip reportérky TV Nova!

Foto z videoklipu k písni Ty a ja
Zdroj: TN.cz
Téma:

Reportérka Prásku a TN.cz útočí na českou hudební scénu! Natočila si svoje první album a k tomu i videoklip, ve kterém zpívá jen v rozhalené košili, spodním prádle a k tomu ještě slovensky!

Přesně v den svých narozenin si reportérka TN.cz a Prásku Silvie Miklošová  pokřtila svoje první album a videoklip. Kmotrem se stal Peter Nagy.  Křtilo se symbolicky 30letým vínem.


"Když žena zpívá a skládá, dává jí to jiný rozměr. Jsem rád, že CD je na světě. Ať přináší radost tobě a hlavně lidem, kteří tě mají rádi, protože tam je ten tvůj nový rozměr," uvedl během křtu k albu Peter Nagy.

Na albu, které se jmenuje Mých 9, je příznačně 9 písní, z toho jsou 3 ve slovenštině. "Ta devítka má v názvu víc významů, nejen počet písniček. Jsem narozená v 9 měsíci, před devíti lety jsem začala psát a skládat a devítka je pro mě také symbol početí a narození něčeho nového, čím album pro mě rozhodně je", vysvětlila zpívající reportérka.


Z klipu skupiny neoMania
Od tohoto klipu oči neodtrhnete! Slováci ví, jak zaujmout


Z alba si Silvie vybrala už i první singl, ke kterému současně natočila videoklip. Písnička se jmenuje Ty a ja a je ve slovenčině. O hudební aranže se postaral Jarek Šimek, který kromě jiného spolupracoval například i s Ivetou Bartošovou a vydal její poslední album. Hudba k ostatním písním je z dílny Miroslava Štolfy.


Videoklip k singlu Ty a ja

Album reportérky na pultech v obchodech ale zatím nenajdete. Silvie nám svůj důvod jasně vysvětlila: "Je to moje prvotina a tak jsem se rozhodla, že si nechám vyrobit jen pár alb pro rodinu a známé a že ho nebudu vydávat, ale dávat. V dnešní době už moc CD stejně neletí. Písničky jsem nahrála na hudební server, kde si je může pustit, kdo chce." 


Celé album je baladické a podle Silvie spíše poslechové. Jak se nám svěřila, splnila si tímto CD svůj velký sen. Teď má další přání, aby se album líbilo a s písničkou Ty a ja prorazila i na česká rádia.

Související témata:
TN.cz