Potvrzeno! Lindsay Lohan si zahraje Elizabeth Taylor

Zesnulou legendární hvězdu filmového plátna Elizabeth Taylor si v připravované snímku o jejím životě zahraje kontroverzní Lindsay Lohan. Potvrdila to samotná herečka (25), známá skandály a problémy se zákonem.

Film Liz & Dick bude založen na divokém milostném vztahu, který Taylor prožila s hercem Richardem Burtonem, píše server tvnoviny.sk.


ČTĚTE TAKÉ:

Herečku Lindsay Lohan obvinili z ublížení na zdraví


"Vždy jsem obdivovala a měla velkou úctu k Elizabeth Taylorové," uvedla Lohan pro nejnovější vydání časopisu Us Weekly. "Nebyla jen skvělou herečkou, ale i úžasnou ženou. Jsem velmi poctěna, že jsem dostala nabídku hrát tuto roli," dodala mladá herečka. 

 

Lindsay Lohan se stala známou díky roli ve filmu Past na rodiče, ve kterém si zahrála s Dennisem Quaidem a Natashou Richardsonovou. Dalším úspěšným filmem byla komedie Zpověď královny střední školy, film Bobby nebo Protivný sprostý holky. Dosud poslední velkou hereckou roli měla Lohan ve snímku Šéfe, jsem v tom! z roku 2009.

 

Na Lindsay Lohan ve filmu Bobby se můžete podívat ZDE.


Elizabeth Taylor zemřela loni v březnu ve věku 79 let. Její vztah s Burtonem přitahoval pozornost bulváru na celém světě. Hvězdy Hollywoodu se poznali při natáčení filmu Kleopatra v roce 1963, následně opustili své partnery, vzali se a o deset let později se rozvedli. Znovu uzavřeli manželství v roce 1975 a po necelém roce se znovu rozvedli.

 

Lohan odsoudili za řízení motorového vozidla pod vlivem alkoholu, přechovávání drog a krádež náhrdelníku. Do května 2014 má podmíněný trest.


 

tn.cz / mediafax / kos