Velké srovnání

Jak vypadají hrdinové Slunce, seno... po 30 letech? To budete koukat! SROVNÁVACÍ FOTKY

Jak stárnou hrdinové z trilogie Slunce seno
Zdroj: Oficiální zdroj / Isifa
Téma:

Každý rok se čeští diváci baví u trilogie Slunce, seno... z pera Zdeňka Trošky. Ale poslední díl už je starý přes dvacet let a je proto zajímavé podívat se, jak hrdinové filmů vypadají dnes, s odstupem let.

Stará Škopková, její dcera Blažena, které se zapalují lýtka kvůli Vencovi odvedle, potrhlý farář Otík a celá armáda drben. To jsou jen některé ze zástupu svérázných postaviček, které zaplnily filmové Hoštice u Volyně.


A i když spousta věrných diváků těchto lidových komedií zpaměti zvládne spousty hlášek a na požádání převypráví snad jakoukoli scénu, možná je překvapí, jak někteří z oblíbených hrdinů vypadají dnes!

 


Podívejte se, jak se od roku 1983 změnili Miluna, Blažena nebo Šimon Plánička. Poznali byste je? 


Jiří Lábus alias živočichář. Nápadné jsou zejména jeho šedivé vlasy.

 

 

 

Jaroslava Kretschmerová si drží štíhlou figuru.Pavel Kikinčuk neboli Plánička se v posledních letech opět vrátil na výsluní. Přibyly mu brýle a pár vrásek. Z nesmělého studenta se stal starosta Babovřesk nebo funkcionář Houslic z Okresního přeboru.Šibalku Milunu hrála Petra Pyšová. Dnes z ní je paní Schmalzová, šibalský úsměv jí ale zůstal.Blažena Škopková neboli Veronika Kánská se ani po 30 letech příliš nezměnila. Stále je to atraktivní blondýnka.Druhý díl oblíbené komediální trilogie vysílá TV NOVA už v neděli 22. prosince večer.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zesnulá Jirásková: Proč málem nehrála ve Slunce, seno...?

Neskutečná Jaroslava Kretschmerová: Třicet let od Slunce, seno vypadá pořád stejně

Související témata:
pez TN.cz