Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Profesionálové se vracejí! VE FILMU

Bodie a Doyle se na plátna vrátí, budou mít ale nové představitele. Role v novém filmu prý mají dostat Gerard Butler a Liam Neeson.

Slavní hrdinové britského televizního seriálu Profesionálové ze 70. let budou znovu oživeni a objeví se na plátně ve filmové verzi. Za nápadem stojí tým filmových bondovek s Danielem Craigem a původně komiksového hrdiny Kapitána Ameriky. Informuje o tom internetové vydání britského listu The Daily Telegraph.

 


V původním seriálu, který vznikal v letech 1977 až 1983, byli hvězdami herci Martin Shaw a Lewis Collins, kteří s obligátní pomocí svého fordu Capri potírali bandy darebáků. Noví producenti slibují, že celkový koncept přepracují, aby z něj udělali svěží thriller plný emocí, který Profesionály přetvoří pro novou generaci diváků.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Legendy minulosti: Ford Capri. Vůz Bodieho a Doyla


Ve filmu se na plátna vrátí britský žoldák Bodie a bývalý detektiv Doyle, kteří pracují pro tajnou službu CI5. Casting zatím nebyl oznámen, ale filmování začne ještě v letošním roce. Spekuluje se nicméně o tom, že by se v hlavních rolích mohli objevit jednačtyřicetiletý Gerard Butler a osmapadesátiletý Liam Neeson.

 


Producenty filmu budou Callum McDougall, výkonný producent bondovek Casino Royale a Quantum of Solace, a Richard Whelan, jeden z šéfů produkce příštího Kapitána Ameriky. McDougallova a Whelanova společnost Eighth Wonder se pro potřeby filmu spojí s britskou producentskou firmou Lionsgate.

 

Připomeňte si původní seriál.

tn.cz / ČTK