Prosadí si Ulice navzdory Nyklovi svého nového doktora?

Martin Pechlát alias Libor Seidl s rodinou
Zdroj: TV Nova
Do Ulice míří nová postava - Martin Pechlát alias Libor Seidl (zcela vpravo).

Nejsledovanější seriál TV Nova Ulice představí divákům novou postavu, praktického lékaře Libora Seidla v podání známého herce Martina Pechláta.

Již zítra se diváci mohou těšit na příchod nové postavy v podání Martina Pechláta, praktického lékaře Libora Seidla. Libor přichází do Ulice, aby za svou minulostí udělal tlustou čáru a začal nový život se svou ženou a synem.

 
Ostatně právě hlavně své ženě chce dokázat, že ji stále miluje. Rád by si v Ulici otevřel svou soukromou lékařskou praxi. V době komunálních voleb, které právě probíhají a v nichž kandiduje na post starosty všem dobře známá postavička Lumír Nykl, se tak snaha o zřízení lékařské praxe stane pro Libora školou velkého vyjednávání.
 
Za otevření nové ordinace je však odhodlán bojovat. Povede nakonec vyjednávání ke zdárnému konci a Libor se stane novým praktickým lékařem v Ulici? Zůstane jeho minulost opravdu jen minulostí?

Sledujte Ulici - každý všední den v 18:30 na TV Nova.
 
Martin Pechlát, který dokonale ztvárňuje v Ulici mladého praktického lékaře, získal v roce 2009 Radokovu cenu za herectví v inscenaci Goebbels/Baarová. Vystudoval DAMU - loutkové a alternativní divadlo. Účinkuje v Divadle Komedie. Diváci ho měli možnost vidět v mnoha filmových komediích, např. Účastníci zájezdu, Vratné lahve či František je děvkař.
 
Další informace naleznete na www.nova.cz/ulice

 

 

TN.cz