Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

italský výlet

PRVNÍ FOTO Z DOMU MARTUCCIHO: Takhle se o Ivetu Bartošovou starala jeho máma

Iveta v domě D. Martucciho
Zdroj: facebook.com

Hrabě Domenico Martucci ukázal fotky, které dosvědčují, že o Ivetu Bartošovou bylo v domě jeho matky skvěle postaráno. Zdá se, že informace, že ji v Martucciho domě někdo ubližuje, není pravdivá.

Domenico Martucci v neděli na svém facebookovém profilu zveřejnil fotografie, které podle něj jasně dosvědčují, že o zesláblou zpěvačku bylo v domě jeho matky skvěle pečováno.
 

"Když jsme Ivetu od pana Macury převzali, nebyla schopna pohybu a srozumitelné komunikace," uvedl ve svém vyjádření Domenico Martucci, který se staví do role muže, který pomohl nemocné zpěvačce z nejhoršího.
 

IVETA JEDE DOMŮ! VIDEO Z CESTY NAJDETE ZDE!
 

19

GALERIE: Šťastný konec: Iveta Bartošová se vrhla Josefu Rychtářovi do náruče

Zdroj: Martin Mithofer

Šťastný konec! Iveta Bartošováse shledala s Josefem Rychtářem - 1

Hodnocení:


 

"Můj přítel Matteo doslova převzal Ivetu od Macury v doprovodu české tlumočnice. Nebyla schopna pohybu a srozumitelné komunikace a musela být přenesena z auta do auta," šokuje Martucci. Ten na svém facebooku dokonce uveřenil i to, že pro Ivetu sehnal italské lékaře - více ZDE!
 

12

GALERIE: Lékařské zprávy zubožené Džambulky

Zdroj: Facebook official

Lékařské zprávy o Ivetě Bartošové z Itálie

Hodnocení:


 

Josef Rychtář se domníval, že Iveta Bartošová je v domě Domenica Martucciho vězněna proti své vůli. Ivetiny zoufalé telefonáty to do jisté míry dosvědčovaly. Ivetu chtěl z domu za každou cenu osvobodit. Což se mu ve spolupráci s italskými policisty nakonec v pátek odpoledne povedlo.

 

sta s přispěním Prásk.tv TN.cz