SuperStar v divadle. Vše o Hvězdné pěchotě

Teprve od soboty se Česko Slovenská SuperStar pořádně rozjede. Od 20:00 jste mohli sledovat první přímý přenos z Bratislavy.

Až do tohoto okamžiků jste na televizní obrazovce sledovali sestřihy z castingů a dívali jste se na předtočené díly. Teprve od sobotního večera začala ta pravá reality show a přímé přenosy plné emocí, napětí, slz štěstí i smutku. Více o Česko Slovenské SuperStar TADY.


O víkendu vám v přímém přenosu z Bratislavy zazpívá čtyřiadvacítka semifinalistů. V sobotu se vám předvede dvanáct kluků a v neděli stejný počet holek.


A bude už jen na vás, koho pošlete do dalšího kola. Čtyřčlenná porota bude od sobotního večera jen komentovat výkony mladých zpěváků. Ale o tom, kdo pojede domů, rozhodnete vy svými SMS.


Hlasování ukončí vždy v pondělí ve studiu moderátorské duo Leoš Mareš a Adéla Banášová. V semifinálových kolech diváci vyloučí vždy čtyři soutěžící – kluka a holku z každé země. Do finále pak postoupí jen dvanáctka mladých talentů, a to šest z Česka a šest ze Slovenska, vždy tři holky a kluci za každou zemi.


Vítěze tří předchozích ročníků SuperStar si připomeňte na videu.

Ale Česko Slovenská SuperStar není přehlídka jen nadaných začínajících zpěváků, ale také antihvězd. Svého generála Hvězdné pěchoty si můžete zvolit pomocí hlasování, přehled největších "omylů" v soutěži najdete TADY.
 

sn TN.cz