video Seriál na TV Nova

Doktoři z Počátků: EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z dnešního večerního 3. DÍLU

Seriál Doktoři z Počátků se stal fenoménem léta. Už první epizoda tohoto seriálu měla historickou sledovanost – přes 2,3 miliónů diváků. Také druhý díl seriálu Doktoři z Počátků si udržel vysokou sledovanost – dosáhl necelých 2 mil. diváků. Jak si povede dnešní díl s názvem Pokušení?

Herec Martin Stránský (43), který je českým hlasem nejslavnější doktora světa House, diváky TV Nova rozhodně zaujal. Zjevně mu zůstali věrni fanoušci Ordinace v růžové zahradě 2, která se přes léto nevysílá a odkud doktor Ota Kovář odešel, aby začal novou kariéru v Počátcích. 

 

 

I když se Ota Kovář utápí ve svých depresích, postupně dobývá Počátky. A jeho dobývají ženy - ať už jde o Vandu, sestru hospodského, či sestřičku v ordinaci Markétu.


Podívejte se, co se v Doktorech z Počátků stalo ve 2. díle (rekapitualce):

 

 

 

Nechybí ani retardovaný Jaroušek, místní vesnický podivín. "Přestože toužím hrát prince celý život, tak mě to opět minulo jenom těsně – hraju roli Jarouška, který je takový vesnický blázen. Abych právě byl trochu retardovaný, což v životě trochu jsem, ale daří se mi to tutlat, tak mi vyrobili falešné zuby. Jak mu to nedomýšlí, dělá spoustu chyb, a ty by mohly být v seriálu humorné," řekl Martin Pisařík, který Jarouška hraje skvěle.

 

 

Podívejte se, co se v Doktorech z Počátků stalo v 1. díle (rekapitualce):

 

 

 

A pak je to ještě doktor Panenka (Václav Postránecký), který se chystá požádat svou vysněnou lásku Josefku o ruku, ovšem postupně zjišťuje, že to nebude vůbec jednoduché.

 

 


A co se stane ve 3. díle? Mimo jiného uvidíme Milenu Petrů (Halina Pawlowská) zahalenou jen v malém kusu látky a v jedné posteli s Vaškem Paděrou (Josef Carda).

 

 

Markéta a Vanda pokračují v obléhání nedostupného Oty. Ruda má zájem o koupi Panenkových pozemků. Ten se ale už před léty zapřisáhl, že Rudovi pozemky neprodá. Naopak jej zaujme nabídka Macka, který se inspiroval nápadem své ženy Ivy a má plán založit v Počátkách biofarmu. Včelíňáci se rozhodnou pomstít se Vencovi za všechna příkoří. Nastraží na něj past...

 

V pořadí 3.díl Doktorů z Počátků startuje již dnes ve 20:20 na TV Nova.

 

Chcete se na 3. díl podívat už teď? Můžete zde.

Vše o Počátcích najdete zde.

TN.cz