Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Smrt herce

DRSNÁ SMRT: Před oběšením se Robin Williams podřezal

Robin Williams
Zdroj: isifa.com

Zpráva o smrti oblíbeného herce a komika Robina Williamse zaskočila celý svět. Na tiskové konferenci soudní patolog prozradil detaily toho, jakým způsobem herec odešel z tohoto světa.

Třiašedesátiletý Robin Williams se nejprve pokusil o sebevraždu tak, že si podřezal zápěstí levé ruky kapesním nožem. To se ale nepovedlo, rány totiž nebyly tak hluboké, aby vykrvácel.

 

Tak to herec zkusil znovu - omotal si pásek kolem krku a oběsil se na dveřích od šatny. Mrtvého ho v ložnici našel jeho asistent, když nepřišel na smluvenou schůzku.

 

"Osobní asistent pana Williamse vešel v obavách do ložnice v 11:45, když nereagoval na zaklepání na dveře," sdělil poručík Keith Boyd z úřadu šerifa v okrese Marin.

 

 

Herec trpěl depresemi a léčil se ze závislosti na drogách a alkoholu. Lidé ho znají především jako komika. Zároveň však dokázal zahrát velmi vážné úkoly, za které získal několik významných nominací či filmových cen. Nejcennější sošku Oscara získal za postavu empatického terapeuta v dramatu Dobrý Will Hunting z roku 1997.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Špatný vtip? Smrt Robina Williamse lidé na internetu mění za smrt Robbieho Williamse

Okolnosti smrti Robina Williamse: Vážně se zabil sám?

TOP 30 potravin proti podzimní depresi a unavenému vzhledu
Hrozí vám deprese?
Pozor na pitný režim! Může i za špatnou náladu, nesoustředěnost a deprese

pet TN.cz