Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Ruda z Ostravy předával FICHTLA! Asistovaly mu vnadné blondýny...

Předávání fichtla Rudy z Ostravy
Zdroj: Frekvence 1

Fichtl Rudy z Ostravy se předával za deště, ve společnosti plavovlasých krasavic a slivovice jménem Fichtlovice.

Přestože předávání fichla Rudy z Ostravy doprovázel déšť, náladu hlavních aktérů nepoznamenal. Výherce dostal nádavkem od Rudy pusu a ten zase originální fichtlovici, domácí slivovici z moravského sklípku.
 


 

Celou akci sledovali nejen náhodní kolemjdoucí, novináři a kolegové z rádia, ale také skalní fanoušci Rudy, kteří neváhali přijet až z Moravy. Ruda nezklamal, ve výborné náladě přímo před rádiem Frekvence 1 bavil výherce i celé okolí: "Synku, trošku mi v garáži vytekl benzin, tak nevim, jestli dojedeš dom. Chtělo by to trošku novy vyfuk a možna pneumatiky.“

PSALI JSME:

Ruda z Ostravy PŘEDJEL na fichtlu Mareše ve FERRARI!
 

Pekelný stroj Rudy z Ostravy převzal výherce Petr Macík na červeném koberci jako vystřiženém z Cannes, za asistence dvou vnadných blondýnek a popíjení té nejlepší slivovice, která nahradila původně zamýšlené šampaňské.
 


 

Slivovici s vtipnou etiketou Fichtlovice dostal Ruda během předávání od Macíka a hned ji neváhal ochutnat – prý na šťastné kilometry. Takové předávání ceny, o kterou se na Frekvenci 1 soutěžilo téměř dva měsíce, musela výherci Macíkovi závidět celá mužská polovina národa.
 

TN.cz