Sexbomba z Transformerů je krvelačná bestie

Megan Fox, kterou proslavila dvojice filmů o robotech z vesmíru, kteří se mlátí hlava nehlava, mění žánr. Bude z ní démon.

Megan Fox je mladá a velmi krásná. Když se ve druhém dílu Transformers nahne přes motorku, pánská část publika buď zadrží dech nebo začne hýkat nadšením.


Megan už ale evidentně nebaví hrát jen holčičky, které kroutí zadečkem, vypínají prsa a za svým milým běhají poslušně jako pejsek za věncem buřtů. Vlastně to spíš vypadá, že už má kluků plné zuby.


V novém filmu Jennifer´s Body totiž hraje Megan roztleskávačku, která tím zadečkem sice vrtí pořád, ale když se pak nějaký ten svalovec pokusí nacpat ruce do její podprsenky nebo do kalhotek, tak se přítulná kočička změní v krvelačnou šelmu, která chlípníkovi prokousne hrdlo a natrhá ho na kousky.


Zní to sice jako horor na úrovni Útoku zmutovaných létajících dýní, ale scénář psala Diablo Cody, která stojí za oskarovou hořkou komedií Juno. A i kdyby to nakonec byla ptákovina, tak na Megan se dobře kouká tak jako tak, bez ohledu na to, jestli zrovna prokusuje něčí hrdla nebo ne.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / pez