Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Kdo to odnese?

Smrt v rodině? Tvůrci Simpsonových se chystají zabít jednu z postav!

Simpsonovi
Zdroj: Isifa/ Splash News

Pořádný šok čeká fanoušky kultovního seriálu Simpsonovi! Tvůrci totiž při uvádění jubilejní 25. série prozradili, že hodlají zabít jednu z hlavních postav!

Anketa

Která ze seriálových postav zemře?

Hlasovalo 1654 lidí.
Zatím ovšem není jasné, kdo se s populárním seriálem nadobro rozloučí. Počet postaviček se totiž během let rozrostl v pořádný dav.


Jeden z tvůrců Simpsonových Al Jean sice doplnil, že zemře jedna z postav, kterou dabují herci, kteří za své role vyhráli ceny Emmy, ale to příliš nepomohlo.


Emmy totiž dostali dabéři Barta, Lízy, Marge i Homera. Jenže autoři těžko odpraví někoho z nich. Množina možných obětí je i s vyloučením samotné rodinky obrovská - v podstatě všichi dabéři totiž namlouvají více než jednu postavu, někteří i víc než deset.


Třeba Dan Castellaneta, který dabuje v originále Homera, namlouvá třeba i Šášu Krustyho, Barneyho Gumbla, školník Willieho nebo starostu Quimbyho.

 

Julie Kavner alias Marge Simpsonová kromě ní namlouvá i zbytek téhle rodinné větve včetně Patty a Selmy, které Homer k smrti nesnáší.

 


Nancy Cartwrightová pak kromě Barta dabuje i školního rváče Nelsona Muntza nebo ťulpase Ralpha Wigguma. Ti všichni mohou být obětí na odstřel.


Simpsonovi přitom postavami nijak neplýtvají. Z původní malé skupinky vznikl zástup postaviček, které se více či méně pravidelně objevují. Posledním úmrtím v seriálu byl před 14 lety skon Maude Flandersové. Žena souseda Simpsonových navíc zemřela hodně bizarně - osudnou se jí stala tričková salva.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Komiksová Domča: Nechám komiksy, ať žijí svým životem

pez TN.cz