Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Snídaně s Novou odpálí první "novoroční" ohňostroj na světě

Zatímco na ostrovech Kiribati budou rachejtle vítat rok 2010 až na SIlvestra kolem poledne, už v sedm ráno ohňostroj rozzáří oblohu nad Barrandovem.

Speciální vydání Snídaně s Novou představí 31. prosince řadu novinek a zajímavostí. Největším lákadlem bude ohňostroj, který na počest nového roku 2010 jako první odpálíme přímo u budovy naší televize.

 

Do studia přijde i pyrotechnik Martin Kulhánek. Právě on připravoval ohňostroj, který na Nový rok v podvečer ozáří Prahu. Odpálen bude ze sedmdesátimetrového člunu na hladině Vltavy a doprovázet ho budou slavné operní skladby. Více TADY. Pokud se chcete na světelnou show dívat se sklenkou alkoholu v ruce, přijdou vám poradit hned dva odborníci: barman a sommeliér.

 

Menu pro škodolibé

 

Ve Snídani, kterou budou výjimečně diváky provázet všechny tři moderátorské dvojice současně, se kromě toho odehraje i pokus o světový rekord: Vlastislav Čiháček bude skákat na kole do výšky. Chce překonat dosavadní maximum, 1 metr a 15 centimetrů.

 

Ne své si přijou i milovníci přeřeků a slovních i fyzických zaškobrtnutí. V pořadu se totiž "pochlubíme" i tím, co se během roku v přímých přenosech právě nepovedlo.

 

Do Snídaně přijdou také dvě z hvězd Ordinace v růžové zahradě 2, Zlata Adamovská a Martin Písařík, a zpěvačka Helena Vondráčková, která byla pravidelným hostem silvestrovských mejdanů Novy na Václaváku. Letos zazpívá ve Snídani.

 

Poprvé budete moci v silvestrovském vysílání vidět inovované snídaňové studio. Proměna čeká především předpověď počasí, která se představí v úplně novém kabátě.

TN.cz