Soutěžte o zájezd na světovou premiéru filmu HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI (TM) – ČÁST 1

Harry Potter
Zdroj: Warner Bros

U příležitosti uvedení filmu Harry Potter a Relikvie smrti (TM) – část 1, který přichází do českých kin již 18.listopadu 2010, vám Warner Bros. Pictures a TV NOVA přinášejí soutěž o zájezd do Londýna na světovou premiéru!

Vyhrajte London Premiere Prize Package trip pro dvě osoby do Londýna v termínu 11. - 12.11. 2010, zahrnující cestu letecky tam a zpět, ubytování se snídaní vstupenku pro 2 osoby na světovou premiéru filmu Harry Potter a Relikvie smrti (TM) – část 1.
 


Soutěžní úkol

 

Jak můžete vyhrát? Stačí zaslat e-mailem fotku, na níž se co nejvíc podobáte některé postavě z filmu Harry Potter za užití líčidel, oblečení či rekvizit na adresu snidane@nova.cz s předmětem "Harry Potter“. Nezapomeňte také připsat své jméno, adresu a telefonní kontakt. V případě, že vám není ještě 18 let, je nutné do soutěžního e-mailu připsat kontakt na vašeho zákonného zástupce, jako např. rodiče.
 

Přiložená fotografie nesmí být větší, než 10 MB! V případě výhry musí být jeden z účastníků zájezdu plnoletý. Odesláním soutěžního e-mailu potvrzuje soutěžící, že na fotce je on sám a potvrzuje tímto možnost publikace fotky ve vysílání či webu TV NOVA.
 

Soutěžící může zaslat soutěžních e-mailů neomezeně, avšak vždy s jinou soutěžní fotkou!
 

Soutěž probíhá od 25.10. do 31.10. 2010. Odborná porota poté vybere z došlých fotek jednoho výherce, který bude zveřejněn 2. listopadu ráno ve Snídani s Novou.

Cenou pro výherce Soutěže je účast na Světové premiéře filmu Harry Potter a Relikvie smrti (TM) – část 1 v Londýně v termínu 11. - 12.11. 2010, zahrnující:
 

Letenku pro dvě osoby do Londýna a zpět,
Ubytování na jednu noc pro dvě osoby ve čtyřhvězdičkovém hotelu v Londýně se snídaní,
Vstupenka pro 2 osoby na světovou premiéru filmu Harry Potter a Relikvie smrti (TM) – část 1.

PODÍVEJTE SE NA TRAILER K NOVÉMU FILMU S HARRY POTTEREM:


 

HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI
 

"Harry Potter a Relikvie smrti“ je sedmým a posledním pokračováním dobrodružství Harryho Pottera, které je očekávanou událostí a bude rozděleno do dvou celovečerních filmů.

PŘEČTĚTE SI O SOUTĚŽI TAKÉ NA NOVA.CZ
 

První část začíná, když se Harry, Ron a Hermiona vydávají na nebezpečnou misi, jejímž cílem je najít a zničit tajemství Voldemortovy nesmrtelnosti – viteály. Spoléhat musí jen sami na sebe a to víc než kdy dříve, protože jim už profesoři nepomohou a budou také bez ochrany profesora Brumbála. Navíc jsou mezi nimi temné síly, které se je snaží rozdělit.
 

Mezitím se svět kouzelníků stane nebezpečným místem pro všechny nepřátele Pána zla. Dlouho obávaná válka se zlem začala, Voldemortovi smrtijedi kontrolují ministerstvo kouzel i Bradavice a terorizují a zatýkají všechny, kdo by se jim chtěl postavit. To nejcennější, co Voldemort chce, ale stále hledají: Harryho Pottera. Vyvolený se stal loveným. Smrtijedi hledají Harryho všude, aby ho podle příkazu Voldemorta přivedli....živého.
 


 

Harryho jedinou nadějí je, že najde viteály dřív, než Voldemort najde jeho. Při pátrání po viteálech objeví starý a téměř zapomenutý příběh – legendu o relikviích smrti. A pokud je legenda pravdivá, mohl by Voldemort získat neomezenou moc a sílu, po které touží.

Harry netuší, že jeho budoucnost byla rozhodnuta v minulosti, v ten osudný den, kdy se stal „chlapcem, který přežil“. Harry Potter je každý den blíž k úkolu, na který byl připravován od prvního dne, kdy vstoupil do Bradavic: poslední bitvu
s Voldemortem.
 

"Harry Potter a Relikvie smrti (TM) - část 1.“
Režie: David Yates
Produkce: David Heyman a David Barron
Scénář: Steve Kloves
Námět: J.K. Rowling
Výkonná produkce: Lionel Wigram
Hrají: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Tom Felton, Ralph Fiennes, Brendan Gleeson, Richard Griffiths, John Hurt, Jason Isaacs, Helen McCrory, Bill Nighy, Miranda Richardson, Alan Rickman, Maggie Smith, Timothy Spall, Imelda Staunton, David Thewlis, Julie Walters a Bonnie Wright
 

© 2010 Warner Bros. Entertainment.
Harry Potter Publishing Rights © J.K.Rowling.
 

Harry Potter characters, names and related indicia are trademarks of and © Warner Bros. Ent. All Rights Reserved.
 

HERNÍ ŘÁD
soutěže o exkluzivní zájezd do Londýna na premiéru filmu
Harry Potter a Relikvie smrti – část 1


CET 21 spol. s r.o., se sídlem Kříženeckého nám. 1078/5, 152 00 Praha 5, IČ: 45800456 (dále jen „CET 21“), která je provozovatelem televizního vysílání programu NOVA a internetových stránek http://www.nova.cz, vydává následující pravidla soutěže o exkluzivní zájezd do Londýna na premiéru filmu Harry Potter a Relikvie smrti – část 1 (dále jen „Soutěž“):
 

1) Soutěž je veřejnou soutěží podle § 847 a násl. Občanského zákoníku. Soutěž bude probíhat v době
od 25.10. – 31.10.2010.
2) Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba s výjimkou osob v pracovně-právním, občansko-právním, obchodně-právním či jiném obdobném právním vztahu k CET 21 a/nebo společnosti Warner Bros. Entertainment s.r.o. a osob blízkých těmto osobám (ust. § 116 občanského zákoníku), za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
3) Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže. Soutěžící mladší 18-ti let se mohou Soutěže účastnit pouze se souhlasem jejich zákonného zástupce.
4) Úkolem soutěžících bude zaslat e-mailem na adresu snidane@nova.cz fotografii, na které bude soutěžící zachycen jako „dvojník“ některé z postav ze zfilmovaných příběhů Harryho Pottera. Ke zpodobnění se k dané postavě mohou soutěžící používat líčidla, oblečení i libovolné rekvizity. Lhůta pro zasílání fotografií je od vyhlášení Soutěže dne 25.10.2010 nejpozději do 31.10.2010 (včetně). Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „HARRY POTTER“ a do textu zprávy uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, věk a kontaktní telefonní číslo, v případě soutěžících mladších 18-ti let rovněž jméno, příjmení a kontakt na jejich zákonného zástupce.
5) Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že jejich jméno, příjmení a místo bydliště budou v případě výhry zveřejněny v televizním vysílání a na internetu a dále, že jejich kontaktní údaje mohou být v případě výhry poskytnuty poskytovateli ceny, společnosti Warner Bros. Entertainment s.r.o. pro účely realizace výhry.
6) Počet zaslaných fotografií a postav, které bude soutěžící napodobovat, není omezen; velikost jedné e-mailové zprávy by však neměla z kapacitních důvodů přesáhnout 10 MB.
7) Odesláním soutěžního emailu poskytují soutěžící CET 21 svolení užít zaslané fotografie pro účely realizace a propagace Soutěže, tj. zejména zveřejnit zaslané příspěvky v televizním vysílání a na internetu, a to bez časového a teritoriálního omezení. Soutěžící rovněž odpovídají CET 21 za to, že zveřejněním zaslaných fotografií nebudou porušena ani jinak dotčena práva třetích osob, zejména autorů fotografií, osob zachycených na fotografiích apod.
8) Všechny řádně a včas zaslané soutěžní fotografie posoudí odborná porota složená ze zástupců CET 21 a společnosti Warner Bros. Entertainment s.r.o. a vybere z nich jednoho výherce a dva náhradníky, jejichž fotografie vyhodnotí jako nejpovedenější nebo nejoriginálnější „dvojníky“ postav z filmů s Harry Potterem.
9) Výherce získá hlavní cenu Soutěže – zájezd do Londýna pro dvě (2) osoby na premiéru filmu Harry Potter a Relikvie smrti – část 1, která se bude konat v Londýně dne 11.11.2010. Vyhlášení výherce proběhne v pořadu Snídaně s NOVOU vysílaném na programu NOVA dne 2.11.2010. Výsledky Soutěže budou rovněž zveřejněny na http://www.nova.cz/snidane. CET 21 bude výherce kontaktovat prostřednictvím údajů, které uvedl ve výherním soutěžním e-mailu, za účelem sjednaní termínu osobního převzetí ceny v Praze.
10) Pro převzetí ceny se výherce musí prokázat platným průkazem, ve kterém budou jeho údaje souhlasit s údaji uvedenými v soutěžním e-mailu. Výherce může být požádán, aby podepsal formulář o převzetí ceny, který stanoví bližší podmínky realizace ceny. U výherců mladších 18-ti let musí být formulář o převzetí ceny (spolu)podepsán jejich zákonným zástupcem.
11) Cena je nepřenosná, tzn. že výherce se musí zájezdu, který je předmětem ceny, zúčastnit osobně spolu s jednou osobou doprovodu dle vlastního výběru; u výherců mladších 18-ti let musí být tímto doprovodem zákonný zástupce nebo jiná osoba starší 18-ti let schválená zákonným zástupcem výherce.
12) Pokud se nepodaří výherce kontaktovat prostřednictvím jím uvedených kontaktních údajů nejpozději do 3.11.2010, nebo se výherce neprokáže platným průkazem, ve kterém budou jeho údaje souhlasit s údaji uvedenými v soutěžním e-mailu, nebo pokud se výherce z jakýchkoli důvodů na jeho straně nebude moci osobně zúčastnit zájezdu, který je předmětem ceny, ztrácí výherce na cenu nárok a cena bude postoupena jednomu z náhradníků.
13) Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že v souvislosti s realizací ceny mohou být fotografováni, natáčeni či jinak nahráváni a mohou být vyzváni k účasti na propagačních akcích souvisejících s realizací ceny.
14) Cenu není možné vymáhat právní cestou. Cena nemůže být směněna za hotovost a nevyplácí se za ni žádná náhrada. CET 21 si vyhrazuje právo v případě nepředvídaných okolností změnit podmínky ceny či nahradit cenu adekvátní alternativní cenou.
15) Na regulérní průběh Soutěže dohlíží Martin Novotný, dramaturg pořadu Snídaně s NOVOU. Stížnosti na průběh Soutěže je možné uplatnit e-mailem na adresu snidane@nova.cz do 24 hod. od vyhlášení výherce Soutěže v pořadu Snídaně s NOVOU. CET 21 si vyhrazuje právo rozhodovat ve sporných případech, které mohou vzniknout v souvislosti se Soutěží, dle svého uvážení a soutěžící jsou povinni takové rozhodnutí respektovat. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
16) CET 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, který nesplňuje podmínky tohoto soutěžního řádu, nebo který bude porušovat pravidla stanovená tímto herním řádem, nebo u nějž CET 21 bude mít důvodné podezření na obcházení anebo pokus o obcházení pravidel stanovených tímto herním řádem.
17) CET 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž přerušit nebo ji zcela odvolat.
18) Tento soutěžní řád bude po dobu Soutěže uveřejněn na internetových stránkách http://www.nova.cz/snidane.


 

TN.cz