Hrajte s Voyo

Soutěžte s filmem Jak porodit a nezbláznit se

Komedie Jak porodit a nezbláznit se je humorným pohledem do života pěti párů v radostném očekávání.

Televizní hvězda a fitness guru Jules (Cameron Diaz) a její partner Evan (Matthew Morrison) přichází na to, že život ve světle reflektorů je absolutně nic proti těhotenství. Přemoudřelá dětská spisovatelka Wendy (Elizabeth Banks) ochutná svou vlastní medicínu, když s ní začnou mlátit hormony. Její manžel Gary (Ben Falcone) se snaží, aby ho nepřeválcoval vlastní otec alfa samec (Dennis Quaid), který čeká dvojčata se svou mladou a krásnou ženou Skyler (Brooklyn Decker). Rosie (Anna Kednrick) a Marco (Chace Crawford) se musí poprat s otázkou: Co dělat, když první těhotenství přijde dřív než první rande?

 

 

Fotografka Holy (Jennifer Lopez) se chystá na cestu přes celou zeměkouli, aby adoptovala dítě. Její muž Alex (Rodrigo Santoro) si tím nápadem není tak jistý a snaží se svou paniku zklidnit ve skupince zasloužilých otců, kde platí základní pravidlo: „Žádné odsuzování!“ Každému se přece někdy stane, že mu spadne dítě do záchodu nebo sní cigaretu, popřípadě vyzvedne z jeslí cizí dítě.

 

Podívejte se na trailer k filmu:

 

Soutěž

 

 

Zasoutěžte si s námi o hodnotné ceny připravené speciálně pro novou romantickou komedii Jak porodit a nezlbáznit se. Stačí, když odpovíte na níže položenou otázku emailem na voyo@nova.cz a jako předmět uvedete Jak porodit a nezbláznit se.

 

Otázka zní:

 

Ve filmu Jak porodit a nezbláznit se nehraje:

 

A) Cameron Diaz
B) Jennifer Lopez
C) Anne Hathaway

 

Odpovídejte co nejdříve, 1. července vyhlásíme vítěze!

 

A o co se vlastně hraje?

 

Každý vylosovaný vyhraje 2 lístky do kina na film Jak porodit a nezbláznit se a 5ks DVD s různými filmy (Můj milenec, tvůj snoubenec, Nechápu jak to dokáže, Klamač srdcí aj.)

 

Herní řád soutěže naleznete na tomto odkazu.

 

Film Jak porodit a nezbláznit se Vám přináší TV Nova VOYO.

 

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TV Nova