Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

STAHOVÁK: celý 1. díl s Kotkem a Mádlem

Stahovák měl premiéru. Zapnout si ho můžete každou sobotu před půl dvanáctou. Uvidítě extrémní, šílená a vtipná videa.

V sobotu 3. října odstartoval poprvé v 11:20 na TV Nova Stahovák, nový interaktivní pořad pro mladé i starší diváky. Každé sobotní dopoledne vám bude herecké duo Vojta Kotek a Jiří Mádl pouštět bláznivá, šílená videa z internetové sítě.


Tohle dopoledne kluci nabídli malou ochutnávku z extrémních sportů. Na videu divákům ukázali, že při pouštění draků se dá normálně létat a drak unese i dospělého člověka. Novému extrémnímu sportu se říká power kiting. Speciální draky začali vyrábět v Itálii. A pro ty méně ostřílené internetové fajnšmekry na praktických ukázkách kluci ukazují filmařské triky.

Jirka s Vojtou ukázali i neuvěřitelné video, na kterém se z letadla utrhne celé křídlo a pilotovi se i přesto podaří v pořádku přistát. "To byla bomba! Skutečný drama,“ komentuje šílené záběry Vojta. Ale Jirka mu hned zkazí radost a poučí ho: "To byl filmový trik. Nějaký šikulové prostě namíchali reálný záběry s digitální animací,“ vysvětlil.


Na videa ze Stahováku se podívejte TADY.


Kromě toho mají ve Stahováku kluci připraveny pro slabší angličtináře a náhodné uživatele internetu překlady typických výrazů používaných na webu.


Vojta s Jirkou nehodlají jen pouštět pecky ze sítě, ale také vaše šílená a neuvěřitelná videa, stačí je jen poslat a můžete svůj příspěvek vidět na televizní obrazovce. Oba moderátoři divákům vzkazují: "Není třeba mít rychlé připojení, a dokonce ani počítač, abyste měli přehled o tom, co se v atraktivním světě videí děje. Stačí si pustit jednou za týden Stahovák s Jirkou a Vojtou a budete in“.


Podívejte se na další bláznivá videa


sn TN.cz