NOMINUJTE SVÉ HRDINY na Cenu Michala Velíška! DALŠÍ DOJEMNÉ PŘÍBĚHY!

Michal Velíšek s rodinou na archivním snímku
Zdroj: TV Nova
Michal Velíšek s rodinou na archivním snímku.

V úterý 13. září 2011 vyhlásila TV Nova společně s Nadací Adra jubilejní 6. ročník Ceny Michala Velíška. Tento den je připomínkou statečného činu střihače TV Nova, který položil život při záchraně studentky v ohrožení.

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ:
Nominován na CMV může být každý, kdo v uplynulém roce zachránil život jinému člověku a neváhal při tom riskovat vlastní zdraví či život. Příběhy nominovaných bude veřejnost vídat v pořadu TV Nova Střepiny. Vítěz pak bude vybrán ve veřejném internetovém hlasování a slavnostně oceněn 15. prosince 2011 na Magistrátu hl. m. Prahy.
 

PODÍVEJTE SE:

Velíškovu cenu dostal manželský pár za záchranu života své tety


 

Generálními mediálními partnery projektu jsou nova.cz a tn.cz.
 

Nominace na Cenu Michala Velíška může veřejnost posílat od 13. září do 9. října 2011 na speciálních formulářích, které jsou k dispozici na www.nadace-adra.cz a www.nova.cz.
 

Ze všech došlých příběhů vybere nominační výbor tři morálně nejsilnější. Ty budou natočeny a odvysílány v pořadu Střepiny, spolu s medailonky nominovaných.
 

O vítězi pak rozhodne veřejné hlasování na internetové adrese www.nadace-adra.cz v době od 27. listopadu do 11. prosince. Plastiku anděla, jako morální ocenění za svůj hrdinský čin, převezme vítěz z rukou primátora 15. prosince v prostorách Magistrátu hl. m. Prahy.
 


Cenu Michala Velíška uděluje od roku 2006 Nadace ADRA za občanskou statečnost při ochraně života a zdraví spoluobčanů. Její vznik iniciovala televize Nova po tragické události, při níž byl 13. září 2005 zastřelen střihač této stanice Michal Velíšek, tehdy otec devítiměsíční dcery, při poskytování pomoci jemu neznámé studentce v ohrožení.

 

PSALI JSME:

Hrdina z televizní střižny Michal Velíšek. Zemřel protože se zastal ženy

 

Spoluvyhlašovatelem projektu je TV Nova, nova.cz a tn.cz jsou jeho generálními partnery.
 

PODÍVEJTE SE NA NOMINOVANÉ PŘÍBĚHY Z MINULÉHO ROČNÍKU UDĚLOVÁNÍ CENY MICHALA VELÍŠKA:

 

 

 

 

 

 

TN.cz