Hlas Československa

Brunno z HLASU: Stýská se mi po rodině

Odpočinkové plavby na parníku po Vlavě se zúčastnil i finalista Hlasu ČeskoSlovenska Brunno Oravec. Stejně jako ostatním finalistům i jemu se stýská po rodině. Jiné zpěváky podporují v hledišti při přímých přenosech rodinní příslušníci. Brunna ale nikoliv. A proč? "Manželka přijede až na finále,“ říká s úsměvem sympatický Brunno.

"Není od věci občas vypnout. Když jsme na hotelu a učíme se texty, zpíváme, je to náročné. Tohle jsem rád přijal, je to super,“ komentoval plavbu Brunno.


ČTĚTE TAKÉ:

Hlas ČeskoSlovenska - Strach o život Kateřiny! Bojuje se zákeřnou chorobou

 

Jak vypadá jeho běžný den? "Nasnídám se, pak si vezmu mp3 a texty. Nejlépe se mi učí, když se procházím, pokud tedy nemám klavír na pokoji. Na procházkách si zpívám, abych na hotelu nevyrušoval,“ popisuje soutěžící z týmu Michala Davida.

 

Stejně jako ostatním i jemu se stýská po rodině. "Mám také své slabé chvilky. Hlavně když jsem dlouho sám. Je jasné, že rodina mi chybí. Je to přirozené,“ říká Bruno.


"Jsem šťastně ženatý, mám úžasnou ženu a děti. Synovi je 14 a dceři 22. Jsem každý týden doma, manželka za mnou do Prahy nejezdí. Ta přijede až na finále,“ směje se sebevědomý Slovák.

 

Sympaťák Brunno získal díky soutěži mnoho fanynek. "Jsem překvapený, kolik mám fanynek, hlavně z Češka. Je to skupina od 18 do 60 let. Je to strašně pozitivní,“ těší se zájmu.

 

A co na zájem fanynek říká jeho manželka? "Manželka nežárlí. Já dělám muziku už dlouho. Okolo hudby se vždycky točily ženy. Tohle máme už dlouho vyřešené. I manželka sleduje jejich komentáře. Je úsměvné a milé,“ uzavírá Brunno.
 

kos TN.cz