Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

SUPERSTAR semifinále: Dívky zazpívaly jako profesionálky! Pusťte si je!

Dvanáct dívek se večer utkalo o postup do finálových kol hudební soutěže Česko Slovenská SuperStar. Do dalších kol však může projít jen 10 dívek. O postupujících rozhodnou hlasy diváků.

Hudební show Česko Slovenská SuperStar vstoupila do další fáze. V sobotu startují semifinálová kola dívek.

 

Sleduj SuperStar a vyhraj 100 000 korun!

 

Tina byla po skončení přenosu úplně vyčerpaná a strach pořadatelů soutěže, zda bude moci vystupovat i v neděli se prohlubuje. V neděli se představí chlapecká dvanáctka. Na rozdíl od dívek, které zpívaly při klavírním doprovodu Juraje Tatára, bude chlapce doprovázet tříčlenný band.

 

PSALI JSME:

SUPERSTAR TINA: KOLAPS po přenosu!

 

Až do poslední chvíle nebylo jasné, zda vystoupí Tina. I přes silnou angínu se na podium v sobotu večer nakonec postavila, ale bylo na ní vidět, že se přemáhá.

 

PSALI JSME:

PANIKA v SUPERSTAR: Tina dnes nemůže moderovat ZTRATILA HLAS!

 

Pro své favoritky můžete hlasovat až do pondělního rozhodnutí na telefonním čísle 906 06 13, každá z dívek má tvar SMS STAR (mezera) a číslo, které si dívka vylosovala. Najdete jej i v tomto článku pod hodnocením poroty.

 

Kdo jsou po prvním kole favoritky našeho nemilosrdného hodnotitele hudebních soutěží Scalexe najdete v samostatném článku.

 

Dívčí semifinále jsme sledovali ON-LINE:

 

22:27 Alžběta Kolečkárová (18) přicestovala z Napajedel. Na podium se představí s písní Daniela Powtera Bad day.


PODÍVEJTE SE:

 

Habera neměl co vytknout. "Nevím, zda jsi náhodou nebyla dnes nejlepší," sklonil se před jejím výkonem Habera. Rytmus: Páni a dámy, takhle má vypadat někdo, kdo snědl zpěv," chválil Rytmus. Osvaldové se kromě zpěvu líbí i to, že je chytrá. "Vás ten zpěv pohltí a vy vůbec nemáte čas na blbosti," řekla Gábina. Zeťová se už těší na její zpěv v dalších kolech. Její zpěv ocenili i diváci v hale - dokonce potleskem ve stoje.


Tvar SMS pro Alžbětu je STAR 8.

 

22:18 Celeste Rizvana Buckingham (15) se narodila ve Švýcarsku, ale nyní žije u Bratislavy.  Uspěje u diváků s velmi známou písní od Rihanny Unfaithful?

 

PODÍVEJTE SE:

 

Zeťová ocenila silný hlas, ale myslí si, že tu písničku umí zazpívat líp. Habera tam také viděl nedostatky, ale ocenil ji jako velký talent. Rytmus by smeknul klobouk, ale myslí si, že na velké podium je ještě velmi mladá. Osvaldová: "Jste moderní zpěvačka, kterou já ještě nechápu."


Celeste bude čekat na vaše SMS ve tvaru STAR 2.

 

21:59 Alexandra Vokáliková (18) si vybrala pro semifinále písničku Tiffany Evans I'll be there.

 

PODÍVEJTE SE:

 

Gábina Osvaldová si myslí, že písnička Alexandře sedla. Zeťová chtěla kritizovat, že to nemá sílu, ale Alexandra ji překvapila tím, jak to dobře zazpívala. Habera zkritizoval příliš mnoho vibráta, ale barva hlasu se mu líbila. Rytmusovi její zpěv přímo "řezal uši", zkritizoval zpěv Alexandry.

 

Alexandře posílejte hlasy SMS ve tvaru STAR 1.

 

21:50 Aneta Salačová (22) to neměla na výstaviště daleko, je z Kladna. V semifinále se pokusí zaujmout písní Zatmění od Leony Machálkové.

 

PODÍVEJTE SE:

 

První hodnotil Anetu Rytmus a stejně jako u minulé soutěžící zkritizoval výběr skladby. Přišlo mu to staromódní, ale zpěv se mu líbil. S hodnocením absolutně souhlasila i Gábina Osvaldová. Na Helenu působí Aneta velmi elegantně a v Divadle se jí líbila více. Habera natvrdo naznačil, že se Aneta nemusí dostat do dalších kol.

 

Aneta bude potřebovat vaše SMS hlasy ve tvaru STAR 4.

 

21:32 Dorota Dragulová (15) patří k nejmladším soutěžícím a pochází ze slovenského Partyzánského. Pro první semifinále si vybrala píseň od Whitney Houston I will always love you.


PODÍVEJTE SE:

 

Habera nechce být ošklivý a naprosto zkritizoval výběr písničky. Podle Rytmuse též přecenila své síly. Gábina Osvaldová se vším dříve řečeným souhlasí, navíc přidala, že Dorotě nestačil dech a neumí frázovat. Zeťová se připojila k hodnocení, že si vybrala špatnou písničku.

 

Dorotu můžete dál poslat SMS ve tvaru STAR 11.


21:24 Monika Povýšilová (18) pochází z Olomouce a bude zpívat píseň od Etta James At last.

 

PODÍVEJTE SE:

 

Habera její provedení ocenil jako absolutně dokonalé. Rytmus si rád Moniku poslechne. Osvaldová na ni klidně půjde i do baru, protože to bude dobrý bar.

 

Monice můžete posílat hlasy SMS ve tvaru STAR 5.

 

21:15 Simona Fecková (22) je z Košic a v prvním semifinále od ní uslyšíme píseň Miley Cyrus When I look at you.

 

PODÍVEJTE SE:

 

Gábina Osvaldová pochválila jak umí zacházet s pěkným sytým hlasem. Zeťová si všimla, že má už zkušenosti se zpěvem ze zábav.  Habera si komentoval, že Simona je nachlazená, ale paradoxně jí to spíš pomohlo pro Haberu to byla nej nej nej barva vlasu. Rytmus její zpěv a visage ocenil jako "dobrý koncept".

 

Pro Simonu můžete hlasovat SMS ve tvaru STAR 3.

 

20:59 Sára Milfajtová (19) přijela z Brna a patří k oblíbeňkyním Rytmuse. V jejím podání podruhé uslyšíme Aliciu Keys. Sára si však vybrala píseň No one.

 

PODÍVEJTE SE:

 

Rytmus nezklamal, zpěv Sáry se mu líbil. Haberovi to přišlo velmi vkusné a prohlásil, že spolu s Gabrielou Gunčíkovou, která zpívala první, to bylo nejlepší vystoupení. Pozitivně vystoupení hodnotili i Osvaldová a Zeťová, které přišlo vystoupení velmi příjemné.


Tvar SMS pro Sáru je STAR 10.

 

20:50 Petra Huliaková (21) od Bratislavy. bude zpívat slovenskou píseň Vrat mi tie hvězdy od Kristiny.


PODÍVEJTE SE:

 

Pal'o Habera ocenil výběr písně a moc se mu líbil závěr písně, pochválil i barvu hlasu. Ocenil hlavně odvahu "jít  na trh" se slovenskou písní. Rytmusovi to přišlo průměrné. "Moc si si to neužíval. Zasvítila jsi až na konci," řekl Rytmus. Osvaldová se podivila nad výběrem šatů, přirovnala je "k ponožce obra Koloděje". Zeťové se moc líbila Petřina roztomilost.

 

Petře Huliakové posílejte SMS ve tvaru STAR 9

 

20:43 Další soutěžící je Klaudia Pappová (20) z Matúškova od Galanty, která bude zpívat za doprovodu Juraja Tatára písničku od Christiny Aguilery Impossible.

 

PODÍVEJTE SE:

 

"Diváci tleskají buď, že se jim to líbilo, anebo že už je konec. U tebe to byl první případ," zhodnotila zpěv Helena Zeťová. Haberovi se to příliš nezdálo. Přišlo mu to teatrálné. Rytmus si myslí, že může být se svým výkonem spokojená. Osvaldové to přišlo zajímavé spíše pohybově, ale i zpěv se jí líbil.


Klaudia Pappová má číslo STAR 12.

 

20:42 Moderatoři vtipkují o Tinině zdraví. Tina si byla během generálky na chvíli odpočinout. Spala na hotelu.

 

20:25 Další soutěžící je Jana Karasová (20). V prvním semifinálovém kole se představí s písní Empire state of mind od Alicie Keys.


PODÍVEJTE SE:

 

Gabriela Osvaldová byla potěšená, jak Jana zvládla dlouhé tóny. Zeťová byla unešená a řekla, že nasadila vysokou laťku, ale že byla horší než jindy. Habera jí doporučil aby ještě trošku zapracovala na výškách. Rytmus byl potěšený výběrem písně, protože Alicii Keys má rád. Doporučil ji, aby se podívala na záznam a dávala si příště pozor na to co dělá s rukou.

 

Jana Karasová má tvar SMS STAR 7.

 

20:16 První se představí Gabriela Gunčíková (27) z Jankovic. Zpívá bude píseň Alone od Heart.

 

PODÍVEJTE SE:

 

Rytmus uznal, že Gabriela umí zpívat, ale vybrala si špatnou písničku. S jeho hodnocením nesouhlasí Gábina Osvaldová, které se výběr i chraplák líbil. Zeťová ocenila její dospěle znějící hlas. Habera nemohl použít svou oblíbenou frázi: "Byli tu i horší," tak použil jinou: "Budou tu i horší". Haberovi se líbila její barva hlasu.

 

Pro Gábinu hlasujte sms ve tvaru STAR 6.

 

20:13 Leoš Mareš představil porotu ve složení Gábina Osvaldová, Helena Zeťová, Rytmus alias Patrik Vrbecký a Pal'o Habera.

 

20:10 Moderátoři představili, jak hlasovat pro dívky. Telefon pro posílání SMS zpráv, ve kterých budete dávat hlasy svým oblíbencům je 906 06 13. SMS zasílejte ve tvaru STAR (mezera) a číslo soutěžící, které si vylosovala.

 

 

20:05 Začala Česko Slovenská SuperStar. Diváky přivítali moderátoři Leoš Mareš a Tina. Semifinálové kolo dívek odstartoval Opening Song Lady GaGa - Bad Romance.

 

PODÍVEJTE SE:

TN.cz