SUPERSTAR! Panika mezi finalisty! PŘICHÁZEJÍ O HLAS!

Superstar - Michal Šeps (16), Gabriela Gunčíková (17), Martin Kurc (19)
Zdroj: tn.cz / Mediafax

Hotelové pokoje SuperStar se změnily v lazaret. Zdravotní problémy mají Michal Šeps, Martin Kurc i Gabriela Gunčíková. Zvítězí nad svými problémy do nedělního finále?

Zdravotní problémy trápí finalisty SupeStar. Po Simoně Feckové (22), která v pondělí vypadla zaútočila choroba na Gabrielu Gunčíkovou (17). Ta před nedělním finále skončila dokonce v nemocnici na kapačkách, aby mohla večer vystoupit!

 

ČTĚTE TAKÉ:

SUPERSTAR! Fecková o RYTMUSOVI: Je uražený a nesnáší kritiku!

 

Gábina na generálce vůbec nezvládla odzpívat celou písničku pro bolesti, které ji trápily. Produkce proto zasáhla a zpěvačku odvezla do nemocnice. Kromě infúze dostala též injekci a do haly se vrátila těsně před přímým přenosem.

 

Přesto v neděli, i přes své problémy zazářila a porota ji jako jednu z mála chválila. "Ano, skončila jsem v nemocnici na obstřicích hlasivek a na infuzi. Jsem ráda, že jsem to vůbec zvládla a hlas se objevil, řekla finalistka webu cas.sk, s tím, že se svým nedělním výkonem teda moc nebyla spokojená. "Nebyl to můj nejlepší výkon a jsem ráda, že jsem to zazpívala, tak jak jsem to zazpívala," zhodnotila Gábika svůj nedělní výkon.

 

Je pravda, že se zachovala jako profesionálka a během vystoupení, nikdo nepoznal, že těsně před vystoupením ze sebe nevydala ani hlásku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Doma.cz: Rozhovor s Helenou Zeťovou: Nejsem zamilovaná!

Scalex hodnotí: Jak sednou finalistům nedělní rockové fláky?

 

Gábina není sama, u koho se silné nervové i fyzické vypětí během soutěže odrazilo na zdraví.

 

Už vypadlá Simona Fecková dokonce v rozhovoru pro deník Blesk přiznala, že v nejbližších měsících bude muset podstoupit operaci hlasivek. Drobné virózy se však objevují i u dalších soutěžících, volno převážně v posteli tráví například Martin Kurc (19) či Michal Šeps (16).

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

TN.cz