Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Odchod legendy

Budeš nám chybět, Robine! reagují slavné osobnosti na smrt herce

Robin Williams - Co na jeho smrt říkají celebrity
Zdroj: tn.cz / isifa

Smrt Robina Williamse zaskočila celý svět. Bylo to výjimečný herec, kterého lidé znají především jako komika. Zároveň však dokázal zahrát velmi vážné úkoly, za které získal několik významných nominací či filmových cen.

Nejcennější sošku Oscara získal za postavu empatického terapeuta v dramatu Dobrý Will Hunting z roku 1997. Známé osobnosti z celého světa nepřestaly po hercově smrti posílat kondolence rodině a psát soustrastné statusy na sociálních sítích.

 

Jennifer Lopez si na Williamse zavzpomínala snímkem ze společného filmu Jack z roku 1996. Napsala k ní: "Smutný, smutný den ... Upřímnou soustrast Robinově rodině a přátelům. Přinášel světlo do každé místnosti, do které vstoupil. Byl to opravdový komediální génius. Světu budeš chybět, Robine! RIP. "

Robin Williams měl deprese. Lidem s touto diagnózou se snaží pomáhat i zpěvačka Lady Gaga. Po hercově smrti napsala: "Tato tragédie možná zvýší povědomí o vážnosti deprese. Pokud trpíte mentální poruchou, závislostí nebo depresí, navštivte http://bornthiswayfoundation.org. Nejste sami."

Smrt zarmoutila i fotbalistu Davida Beckhama. "Byl součástí mého dospívání i dospívání mých dětí. Bude nám chybět. Mé myšlenky a láska jsou nyní s jeho rodinou a blízkými, "napsal na Facebooku.

Na tragickou událost reagoval i Bílý dům. Americký prezident Barack Obama na účet zesnulého komika řekl: "Dokázal nás rozesmát, dokázal nás rozplakat. Svůj obrovský talent upřímně rozdával všem, kteří to potřebují nejvíce - od našich vojáků v zahraničí až po lidi v amerických ulicích."

 

 

Snad nejemotivnější a zároveň nejjednodušší příspěvek na sociální síti zveřejnila americká filmová akademie. K fotografii Džina (Robin Williams ho daboval) napsali citát z filmu Aladin: "Džine, jsi volný".

Oblíbený komediální herec podle vyšetřování policie zřejmě spáchal sebevraždu. Měl trpět těžkými depresemi. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Smrt Robina Williamse: Oběsil se na pásku na dveřích svého pokoje!

Špatný vtip? Smrt Robina Williamse lidé na internetu mění za smrt Robbieho Williamse

pet tn.cz / tvnoviny.sk