Slavná rodina smutní

Syn hvězdy akčních filmů Stalloneho se zřejmě předávkoval a zemřel

Syn hvězdy akčních filmů Sylvestra Stalloneho je mrtvý, pravděpodobně se předávkoval drogami. Sage Stalloneho našla podle jeho právníka v jeho domě hospodyně.

"Sylvester Stallone je zdrcen a hluboce zarmoucen náhlou ztrátou syna. V myšlenkách je s jeho matkou, Sashou. Sage byl velmi talentovaný a báječný mladý muž. Bude nám navždy chybět," uvedla v prohlášení publicistka slavného herce a režiséra Michelle Begaová.
 

Tělo mrtvého Sageho našla podle jeho právníka hospodyně. "Jeho rodina a přátelé měli obavu, protože o něm den nevěděli, proto se tam vydala hospodyně. Je to tragédie. Byl to mladý, extrémně talentovaný filmař a krásný člověk,"prohlásil právní zástupce George Braunstein.
 

Policie uvádí, že ho nalezli strážníci, kteří na místo vyjeli po varovném telefonátu.
 

Americký tisk spekuluje, že zemřel na předávkování. "Neznáme zatím žádné detaily, musela to být ale nějaká tragická nehoda. Byl plný života a měl rozpracované projekty. Neměl deprese," dodal Braunstein.
 

Sage Stallone (†36) se objevil v řadě filmů. Zahrál si i se svým otcem v pátém pokračování boxerské ságy Rocky. Ztvárnil v něm syna hlaví postavy.
 

[IMAGEBOX_938974]Schwarzenegger a Stallone jsou v nemocnici!

[IMAGEBOX_938974]


Sage Stallone je straším ze dvou synů, které měl Sylvester Stallone v prvním manželství.
 

Šestašedesátiletý Stallone se o synově smrti dozvěděl poté, co se vrátil do Los Angeles z festivalu Comic-Con, který se každý rok koná v San Diegu.
 

hmr tn.cz / Mediafax