Kuchařská show

Televize Nova uvede v říjnu nový pořad s Halinou Pawlowskou

Halina Pawlowská
Zdroj: TV Nova

Televize Nova uvede nový pořad s názvem U Haliny v kuchyni, v němž se moderátorka a herečka Halina Pawlowská představí v netradiční roli kuchařky. Nepůjde ovšem pouze o vaření, na řadu se dostanou i její historky, vtipy a samozřejmě i glosy, kterými je Halina proslulá. Pořad U Haliny v kuchyni startuje už 4. října.

V sobotu 4. října uvede televize Nova nový pořad o vaření, kterým bude diváky provázet moderátorka a herečka Halina Pawlowská. Ta bude ve své vlastní kuchyni divákům předávat nejen rodinné recepty, ale také dobré rady, tipy a triky, které každý, kdo rád vaří, ocení.
 

"Pořad u Haliny v kuchyni budeme vysílat každou sobotu od 18:00 na obrazovkách televize Nova, tedy v čase, kdy se v řadě rodin chystají večeře. Pořad bude trvat zhruba 30 minut a unikátní bude v tom, že Halina Pawlowská bude pro diváky vařit přímo ve svém domě a ve své vlastní kuchyni,“ uvedla Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.


Sama Halina o svém novém pořadu prozrazuje: "Diváci se musí připravit na to, že nejsem kuchařka, ale hrozně ráda jím a vařím pro své blízké, takže se mohou těšit na osvědčené recepty. Připravovat budu převážně českou kuchyni s nádechem kuchyně maďarské a trochu německé, prostě takovou jako je má rodina.“
 

Každou odvysílanou epizodu pořadu U Haliny v kuchyni pak můžou diváci shlédnout na internetových stránkách NOVA Plus.
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Halina Pawlowská byla hostem Prásku!, podívejte se na video

Podívejte se na video: Halina Pawlowská o kuchyni, rodině i plánech

Související témata:
TN.cz