Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Další úspěch TV Nova

Televizní kanál FANDA je nově i v pozemním vysílání. Jak ho naladíte?

Zdroj: TV Nova

FANDA, nejmladší z televizních kanálů skupiny Nova, je šest týdnů od svého startu v pozemního vysílání. Už dnes si ho tedy naladí každý.

Společnost CET 21 se na tom dohodla s provozovatelem multiplexu 4, společností Digital Broadcasting. FANDA už se tak ode dneška dá naladit na všech televizních přijímačích!
 

FANDA je nyní volně dostupný na satelitních platformách, kabelové a IPTV televizi v rámci základní programové nabídky. Zařazením do pozemního vysílání však jeho dostupnost podstatným způsobem vzroste. Pro naladění FANDY je potřeba spustit na svém set-top boxu nebo na televizoru s integrovaným digitálním tunerem automatické vyhledávání stanic.
 

„Z interních dat a výzkumů, které máme k dispozici, vidíme i po tak krátké době od spuštění FANDY jeho velký úspěch a potenciál. Zařazením do pozemního vysílání tak navazujeme na tento úspěch ve stávajících platformách a pokračujeme v rozšiřování jeho dostupnosti,“ říká Jan Andruško, generální ředitel TV Nova.
 

FANDA je velmi atraktivní program a věříme, že pro diváky bude silnou motivací pro naladění,“ říká Radim Pařízek, jednatel společnosti Digital Broadcasting.
 

JAK NALADIT FANDU NAJDETE ZDE


FANDA svým divákům v podzimní sezóně přinese seriálové a filmové hity, chybět nebude ani sport, erotika nebo dokumenty. Hned první víkend po zařazení FANDY do pozemního vysílání mohou diváci živě sledovat závod Moto GP Velké ceny ČR z brněnského okruhu (přímý přenos startuje v neděli v 10:40).
 

V září se pak diváci mohou těšit například na filmy Hartova válka (7.9.), World Trade Center (11.9.) nebo Klub rváčů (29.9.), ze sportovních událostí pak například na živé přenosy boxerského duelu Kličko-Charr (8.9.) a zápasu UEFA Europa League (20.9.). Živé sportovní přenosy budou pokračovat i v říjnu dalším zápasem evropské ligy (4.10.) a duelem Konečný-Bajsangurov (6.10.). Z filmových titulů pak diváci v říjnu uvidí thrillery Nejhorší obavy (10.10.), Peacemaker (17.10.) nebo Smrtící epidemie (30.10.). Ze sportu pak FANDA bude každý týden přinášet přímé přenosy fotbalové Gambrinus ligy (každý pátek od 20:00) a hokejové Tipsport Extraligy (středa a čtvrtek od 18:30).
 

Podrobnější informace, jak si naladit kanál FANDA, najdete na webových stránkách www.FANDA.tv
 

TN.cz