Tereza Bebarová z Ulice: Po Lumírovi se mi stýská

Představitelka sympatické Světlany, herečka Tereza Bebarová, se chystá na velkou divadelní roli, za níž by mnohé její kolegyně daly i pravou ruku. Co o tom řekla a co prozradila o kolegovi ze seriálu Ulice?

Tereza Bebarová se připravuje na roli Elizy Doolittlové v světoznámém muzikálu My Fair Lady v Divadle Na Fidlovačce, kde je už léta v angažmá. "Všechno je zatím ve fázi zkoušek, premiéra je 24. listopadu, ale mám z té role velkou radost. S režisérem Deákem jsme spolu dělali už spoustu krásných muzikálů, jako Kabaret nebo Funny Girl a My Fair Lady je další bonbónek, který si s gustem ráda zahraje každá herečka. Prostě nehynoucí klasika, krásná role, úžasná hudba, výborní partneři, jako Tomáš Töpfer, Otakar Brousek mladší, Václav Svoboda, Mirek Hanuš, Ludmila Molínová a báječná paní Švormová,“ řekla k tomu v rozhovoru pro Deník.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Konečně! Do Ulice se vrací Jarda Hejl!

 

A co její divadelní i seriálový kolega Václav Svoboda, který v Ulici hraje jejího muže Lumíra Nykla, v současnosti muže nevěrného... Prý spolu tráví spoustu času: "A víte, že to tak i bude? Zjistili jsme totiž, že vlastně hrajeme často pár i na divadle. Je to sranda, protože fyzicky jsme dost nesourodí lidé. Teď máme v Ulici období, kdy spolu moc netočíme a neseme to docela špatně. Už jsme si za ta léta na sebe tak zvykli, že se nám teď trochu stýská,“ dodala půvabná Tereza.

TN.cz