život je hra

VAŠE NÁVRHY na konec příběhu Bartošové: Iveta letí s vesmírnou flotilou

Iveta letí s Aštarem na Plejády
Zdroj: facebook.com

Jak dopadne italská dovolená Ivety Bartošové? Poperou se o ni Macura, Rychtář a Martucci? Čtěte vaše příběhy, které jste zaslali do redakce.

Tomáš Janků: Myslím si, že všichni ze všeho se zblázní, skončí všichni v léčebně, budou z nich nej přátelé a budou se tam milovat až do smrti.
 

Markéta Mazurková: Příběh Ivety Bartošové skončí tak, že ji najdou, Rychtář ji opustí (kdo by taky chtěl být s alkoholičkou) a bude se samozřejmě nadále o ní psát v bulváru a vysílat ve zprávách. Macuru tak akorát zavřou, nebo si vymyslí nějakou dobrou výmluvu a svede to všechno na Ivetu. Martucci ten jen dělá, že ji hledá, aby se zviditelnil, jinak nadále je mu to všechno jedno.
 

Lukáš Micica: Vím, jak to s nima dopadne. Rok se budou ty dva dohadovat o Džambulínku a ona se na ně pak vykašle na oba a zbalí Bolka Polívku. A budou spolu chlastat slivovicu na tý jeho farmě, kterou mu pak stejně taky zabaví.
 

Milan Mašek: Invalidní Von Rychtar zjistí, že Ivetina krev obsahuje více alkoholu než Slovácká borovička. Zkusí ji prodávat, ale EU mu to zakáže, protože patent na ochrannou známku Bikavér už vlastní někdo jiný.
 

Petr Pavlorek: Já si myslím, že Iveta zůstane nějakou dobu v Itálii, pak ji to přestane bavit a bude se chtít vrátit a na Macuru hodí, že ji unesl, znásilnil a nutil brát drogy. Vrátí se k Rychtářovi, aby se v zápětí s ním rozešla. Hned na druhý den odjede s Domenicem na jeho panství, kde na ni budou čekat jeho rodiče a pomohou jí dostat se na tajný ostrov, kde se bude s Domenicem milovat, když jim služka nezapomene dodat kondom.
 

Radka Paňková: Já si myslím, že Rychtář to po chvíli vzdá a Macura vtáhne Ivetu do sekty a bude jí vymývat zbytek mozku. A na léčení ji stoprocentně nedostane,protože to bude zkoušet léčit LÁSKOU.
 

Zdeňka Schelleová: Macura určí v pořadí už 4. místo pro předání Ivety Pepovi „Colombovi“. Před kostelem svatého Zachariáše v Benátkách. Pepa „Colombo“ dorazí na místo ve smluvenou dobu, najde však jen Ivetiny obrácené plavky a prázdnou láhev od rumu. To ho tak naštve, že se rozhodne pro okamžitý návrat do Česka. Italská policie rozjíždí intenzivní pátrání. Prohledá všechny hausbóty na Benátské laguně. V jednom nalezne spící polonahou Ivetu v náručí hraběte Martucciho. Iveta je následně předána české policii a převezena do fakultní nemocnice na vyšetření. Pepa „Colombo“ zorganizuje dražbu Ivetiných plavek, která vynese téměř deset milionů. Všechny peníze pak použije na léčbu Ivety v soukromé protialkoholní léčebně na ostrově Elba. Ladislav Štaidl následně složí píseň s názvem „Když miluješ flašku víc než zpívání“, která se stane přes noc hitem.
 

Danulinka: Přijede Jirka Pomeje na bílém koni a unese ji všem třem před nosem!
 

Krejčová Katka: Dopadne to tak, že Macura s Rychtářem si dají do tlamy a Bartošová skončí v léčebně. To je ta lepší varianta.
 

Petr Severa: Myslím si, že to dopadne tak, že Iveta i se Zdenkem skončí ve vesmírné flotile generála Aštara Šerana. Dovolil bych si říct, že už tam jsou třeba i nyní.
 

Petra Březinová: Myslím si, že k dobrovolnému předání Ivety Bartošové Rychtářovi nedojde. Ubytují se s Macurou v hotelu a Rychtář dostane echo, kde se skrývají. Vrazí do hotelového pokoje a vrhne se na Zdeňka Macuru, kterého musí odvést po napadení sanitka. Josefa Rychtáře zadrží policie a zhroucené Ivety Bartošové se ujme Martucci. K němu bude Iveta vzhlížet jako ke svému zachránci a opět se do něho zamiluje. Nějakou dobu zůstane pod ochranou Martucciho v Itálii, poté se vrátí zpět do Čech spolu s ním a budou bydlet v Uhříněvsi. Protialkoholní léčbu však Iveta odmítne a Martucci uvěří jejím slibům, jak s alkoholem přestane. 14 dní bude klid a pak už to známe...
 

Renata Soudná: Povedená trojička by měla uvařit pořádný kýbl zelňačky, sednout si v Uhříněvsi či kdekoliv jinde na zápraží a stejně jako Luis de Funes ve stejnojmenném filmu počkat na mimozemšťany, aby si je i s tou zelňačkou odnesli definitivně a nenávratně hóóódně daleko!
 

Jaroslav Hanuš: Pokud zůstane u pana Macury, tak dříve či později přejde i na drogy a pak klidně může spáchat sebevraždu.
 

Michal Režnar: Macura Ivetu dobrovolně nepředá. Rychtář tedy půjde na místa známá z fotografií. Ivetu nakonec najde na pláži, jak tam stále leží s obrácenými plavkami - bohužel už trošku více rudá (více, než po kvalitní flašce).
 

Jana Limberková: Jak to dopadne? Podle mě se budou muset jít léčit. Ale každej znich má jinou diagnozu!
 

Terezie K.: Všichni se překvapivě půjdou zlejt jak dobytci, aby zapomněli na to, jak jsou debilní a nemuseli se jít léčit.

 

 

Lucie Lehká: Iveta uteče v nestřeženou chvíli Macurovi. Ten se spojí s Rychtářem a oba ji budou hledat. Martucci nebude dělat nic jiného, než krmit bulvár srdceryvnými nesmysly. Nakonec se všichni tři sejdou a dají si spolu panáka a vykouří dýmku míru. Iveta zapadne do nejbliží putiky a zjistí, že Di Limone není tak špatné pití a rozhodne se zůstat v Itálii i za cenu, že za panáku bude muset pokaždé odložit svršek, protože už na její zpěv nikdo není zvědavý. Nakonec to dopadne tak, že Iveta bude pracovat jako obsluha nahoře bez. Chlapci se vrátí pokojně do Čech a bude klid a mír.
 

Zuzana Vrtalová: Macura bude s Ivetou utíkat přes celou Itálii a nakonec zakotví opravdu u Martucciho rodiny, pak zaplatí Ivetě protialkoholní léčbu někde v zahraničí, přispěje mu na to Martucci a podá Ivetiným jménem na Rychtáře na policii trestní oznámení pro stalking. Soud mu pak zakáže se k ní přibližovat.
 

Radmila Spišková: Ivetu zavřou do blázince, Rychtáře do vězení, protože to je stalking jak vyšitý. Kdyby každej přítel honil Ivetu za pomocí médií, tak to by policie potřebovala sponzora.
 

Anna Glosová: Ivetka se vrátí k Pepovi s Hrabětem a Macurou. Všichni se udobří, maminka ji zbaví svépravnosti a zavřou ji na léčení. Pánové, jako už dobří přátele, se budou dělit o její zbytek pěnez a občas vyvedou nějakou lumpačinu, aby se na ně nikdy nezapomnělo.
 

Kateřina Jaňalíková: Macura se dá dohromady, zjistí, co je Bartoška zač, vrátí ji Rychtářovi, ten ji pošle na léčení a snad bude od ní na chvilku klid. A druhá verze? Macura předá Ivetu  Rychtářovi a ten ji zabije.
 

Anna Paterová: Iveta se léčit nepůjde. Byla by to ostuda! Ani tady, ani v cizině, konec si zkrátka nepřipustí. BYLA celebritou a teď se válí na samém dně? Nedopadne vůbec dobře tenhle podivný příběh, který se vymkl kontrole hlavně samotné Ivetě.
Alkohol už jí nedovolí vstát a jít se léčit. Zazpívá si někde v koutku Děkuji vám Andělové.
 

SEZNAM VAŠICH PŘÍSPĚVKŮ PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZUJEME
 

ČTĚTE TAKÉ:

Na Macuru a Bartošovou si můžete nově I VSADIT!


 

sta TN.cz