zveme vás!

FOTOGALERIE: Televize Nova slaví 20. narozeniny a otevírá brány vám divákům!

Den otevřených dveří TV NOVA - 15
Zdroj: Jakub Deml

Nahlédnout do světa Novy a vidět zákulisí vašich oblíbených seriálů chtěly tisíce z vás, kapacity tak byly zaplněny do patnácti minut od spuštění registračního formuláře.

Na stovky šťastlivců, kterým se podařilo se včas registrovat, dnes čeká program plný zábavy, setkání s oblíbenými moderátory i herci a návštěva zákulisí TV Nova – studia Televizních novin, Hlasu ČeskoSlovenska a ateliérů seriálů Ordinace v růžové zahradě 2, Doktoři z Počátků a Ulice.


Čtěte také:
Celým dnem před budovou TV Nova bude provázet dvojice Tomáš a Tomáš, návštěvníky přijdou pozdravit i Emma Smetana, Markéta Fialová, Petr Suchoň, Michal Hrdlička,Martin Čermák, Iveta Kořínková, Zorka Hejdová, Kristina Kloubková, Tereza Juščíková a Petra Svoboda.
 

FOTOGALERIE: NOVA VÁS VÍTÁ

1
/
23
Zdroj: TN.cz
Nova vás vítá - 6

 

VÍCE O OTEVŘENÉM DNU DVEŘÍ NAJDETE ZDE!


V seriálových ateliérech na diváky čekají jejich oblíbení herci včetně Zlaty Adamovské, Dany Morávkové, Martina Stránského, Nely Boudové nebo Ljuby Krbové a Šárky Ulrichové. Už za pár okamžiků začínáme! První návštěvníky přivítají Lucie Borhyová a Rey Koranteng a společně s ostatními moderátory sfouknou svíčky na rekordním dvacetipatrovém dortu, který televize Nova nadělila právě vám divákům k našemu 20. výročí.


Sledujte náš facebook , kde vám v průběhu celého dne budeme přinášet aktuální informace a fotografie. 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

mis TN.cz