Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

TV Nova točí třetí řadu Kriminálky Anděl

Kriminálka Anděl 3
Zdroj: TV Nova
Televize Nova začala točit seriál Kriminálka Anděl 3.

Zločiny, odehrávající se v Praze a blízkém okolí, v něm bude opět řešit tým fiktivních kriminalistů Ivana Tomečka v podání Martina Stropnického.

Televizní štáb začal pod vedením režiséra Ivana Pokorného natáčet jeden z dílů třetí série oblíbeného kriminálního seriálu TV Nova Kriminálka Anděl. Seriál bude mít 16 dílů a opět vzniká ve spolupráci s Policií České republiky.

„Ambicí nové řady je přinášet ještě zajímavější případy a v každé epizodě zavést diváky do atraktivního prostředí. Ve třetí řadě se např. podíváme do tanečního klubu, na travesti show, nebo nahlédneme do prostředí taxikářů a pašeráků alkoholu,“ řekl kreativní producent Tomáš Feřtek.


Základní tým pěti vyšetřovatelů zůstává i ve třetí sérii Kriminálky Anděl stejný – šéf Ivan Tomeček (Martin Stropnický), detektivové Tomáš Benkovský (David Švehlík) a Oliver Hajn (Marek Taclík), počítačový mág Rudolf Uhlíř (Michal Novotný) a psycholožka Jana Chládková (Helena Dvořáková).
Zbrusu novou postavou v seriálu bude jejich nová šéfová Dagmar Kopecká v podání Ivany Chýlkové, pro kterou tato role znamená návrat na obrazovky TV Nova.

ČTĚTE TAKÉ:
EXKLUZIVNĚ: Nadace Nova představuje píseň Tak se odvaž
VIDEO: Premiéra Iron Mana 2 nebude. Kvůli sopce
Na festival Tribeca možná kvůli popelu nedorazí evropští tvůrci

 


Novou postavou je také mladý patolog dr. Jiří Mach v podání Martina Hofmanna, který v několika dílech zastoupí Karla Benkovského, který stejně jako herec ve skutečnosti onemocněl.„Jsem rád, že se seriál divákům tolik líbí, takže jim může přinést další pokračování. Ivanu Tomečkovi, kterého hraju, přeji, aby se mu vše dařilo tak dobře, že bude řešit kriminální případy i ve čtvrté řadě,“ řekl po první klapce herec Martin Stropnický.

Natáčení třetí řady Kriminálky Anděl potrvá s letní prázdninovou přestávkou až do podzimu. Režisérského vedení se ujala osvědčená jména – Ivan Pokorný a Jiří Chlumský.
 

mne tn.cz / TV Nova