rychle a zběsile

ÚMRTNÍ LIST Paula Walkera: Hororový scénář hercovy smrti potvrzen!

Walker - úmrtní list
Zdroj: Isifa.com/ tmz.vo.llnwd.net

Konec spekulací. Úřady zveřejnily úmrtní list hvězdy filmů Rychle a zběsile. bohužel naplňuje ty nejčernější představy, jakou smrtí Paul Walker 30. listopadu zahynul.

Úmrtní list Paula Walkera (40), který spolu s kamarádem Rogerem Rodasem zemřel v rudém Porsche Carrera GT, bohužel potvrzuje to, co uváděla už zpráva koronera. Herec známý především ze série filmů Rychle a zběsile před smrtí strašně trpěl, uhořel totiž zaživa.
 

Automobilový závodník Roger Rodas měl to ´"štěstí", že zemřel už při nárazu auta do stromu a lampy. Paul v něm ale zůstal s těžkými zraněními uvězněný a při plném vědomí bezmocně čekal, až ho pohltí plameny.
 

V úmrtním listu Paula Walkera stojí, že zemřel na "kombinované následky traumatických zranění a popálenin". Rodině je útěchou, že podle koronera netrvalo předsmrtné peklo dlouho, Paul zemřel "rychle".

 

 

Proč se oba muži v kalifornské Santa Claritě 30. listopadu tragicky vybourali, není dosud jasné. Podle některých teorií nebylo rudé Porsche v pořádku, Paul s Rogerem ho jeli právě proto projet a něco v něm selhalo, podle další Roger ztratil vládu nad řízením, protože jel moc rychle, a podle další auto vyhodily ze silnice přehlédnuté retardéry.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Rodina a přátelé uctili památku Paula Walkera. Jeho herecký parťák dojal svými slovy Ameriku

Kdo nahradí Paula Walkera v Rychle a zběsile? Jeho mladší bratr!

hel TN.cz