Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

UNICEF TOUR 2010/2011 vyvrcholí v Pardubicích besedou s hercem Pavlem Novotným

Markéta Fialová a Pavel Svoboda
Zdroj: TV Nova
Projekt Unicef Tour 2010/2011 byl zahájen v září 2010 a vrcholí právě v těchto dnech

Besedou s hercem Pavlem Novotným ze seriálu Ulice vyvrcholí ve středu 23. února 2011 putovní výstava fotografií UNICEF TOUR 2010/2011, jejímž generálním partnerem je televize Nova

a kterou podpořila i Nadace Nova. Patrony jednotlivých měst se staly významné osobnosti, známé z obrazovky televize Nova.

 

Podívejte se na reportáž TV NOVA:

 

 

Putovní výstava fotografií UNICEF TOUR 2010/2011 vyvrcholí ve středu  23. února 2011 v 18. hodin v Congress Centre Pardubice, ve 3. patře AFI Palace, besedou s hercem Pavlem Novotným, který léta působil ve Východočeském divadle v Pardubicích a diváci televize Nova dobře znají jako Radka Mastného z denního seriálu Ulice. Překvapením večera bude zdravice hvězdy televize Nova Martina Dejdara, představitele oblíbeného Ozzáka z úspěšného původního sitcomu Comeback.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TV Nova je generálním partnerem Unicef Tour

 

Projekt Unicef Tour 2010/2011 byl zahájen v září 2010 a vrcholí právě v těchto dnech. Jeho generálním partnerem je televize Nova a Nadace Nova ho podpořila finančně. Patronem jednotlivých měst se staly významné osobnosti, známé z obrazovky televize Nova, mající s daným městem něco společného. Všechny besedy moderoval Pavel Svoboda, moderátor ranní publicistické relace Snídaně s Novou. Kromě Pavla Novotného se jich zúčastnily moderátorka Odpoledních Televizních novin Renáta Czadernová (Ostrava), představitelka doktorky Barnové ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Bára Munzarová (Brno), herečka a moderátorka populárního hobby magazínu Rady ptáka Loskutáka Adéla Gondíková (Plzeň) a moderátorka Televizních novin Markéta Fialová (Ústí nad Labem). Na listopadové besedě vystoupil houslový virtuos Jaroslav Svěcený (České Budějovice).

 

Putovní výstava fotografií předních světových fotografů, spolupracujících s mezinárodní organizací UNICEF, byla zahájena v září 2010 v Ostravě a vrcholí v únoru 2011 v Pardubicích. V každém městě se konala měsíc, a to na třech různých frekventovaných místech současně. Vystavené fotografie dokumentují situaci dětí a pomoc UNICEF přímo v terénu nejchudších zemí a v krizových situacích přírodních a válečných katastrof prostřednictvím sedmi tematických okruhů, které charakterizují hlavní problémy dětí v nejchudších zemích: voda, výživa, očkování, vzdělávání, válečné konflikty, krizové situace, HIV/AIDS.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Tiskové odd. TV Nova