kauza iveta

Zmizení Bartošové se změnilo v dovolenou: Zdeněk Macura už není hledán jako únosce

Bartošová s Macurou na dovolené
Zdroj: facebook.com

Muž, se kterým zpěvačka Iveta Bartošová odjela do ciziny, již není na seznamu hledaných osob podezřelých ze spáchání trestného činu. Znamená to, že policie uvěřila Macurově verzi, že Bartošová je s ním dobrovolně.

Jméno Zdeňka Macury bylo odstraněno ze seznamu hledaných osob podezřelých ze spáchání trestného činu.  Znamená to, že na Macuru již není pohlíženo jako na únoscce. Policie ale stálé pátrá, kde se Macura a Bartošová nachází.
 

"Jde vlastně jen o formalitu. Zdeněk Macura byl hledaný pro podezření ze spáchání trestného činu a státní zástupce vydal předběžný souhlas s jeho zadržením. To je běžný postup. Tím začíná dvoudenní lhůta, po níž se musí udělit plnohodnotný souhlas," uvedla policejní mluvčí Andrea Zoulová.

 

 

Včera se státní zástupce seznámil se spisem a dostupnými informacemi a souhlas se zadržením Macury nevydal. Znamená to, že ani policie nevěří, že by Macura Bartošovou unesl. Ale jinak to na situaci moc nemění. "Po panu Macurovi policie dál pátrá. I přes Interpol a s pomocí italské policie. Teď už je ale v režimu ´pátrání po pobytu´," vysvětlila mluvčí Zoulová. Po Bartošové se pak dál pátrá také. V policejní databázi figuruje jako pohřešovaná.

 

 

Podezření, že Iveta Bartošová byla do zahraničí zavlečena a jedná se o únos, vyslovil jako první Ivetin přítel Josef Rychtář. Zdeněk Macura ale od začátku tvrdil, že Iveta s ním odjela dobrovolně, že si potřebuje odpočinout a také se vymanit z Rychtářova vlivu.
 


 

Naopak Macura tvrdí, že Rychtář Ivetě dlouhodobě ubližoval. Macura je přesvědčen, že v Uhříněvsi, kde Bartošová s Rychtářem bydlela, se odehrávalo domácí násilí.
 

ŠOKUJÍCÍ FOTKY IVETY B. Z ÚNOSU NAJDETE ZDE!
 

Iveta Bartošová je podle oslovených odborníků ženou, která je ráda středem pozornosti. I přes to, že má problémy s alkoholem a léky, dokáže své okolí ovlivňovat a manipulovat s ním.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Rychtář se vyjádřil k obludným fotkám Bartošové! Poslechněte si rozhovor s ním

Troska Bartošová: Kdo si už vylámal zuby na její "spáse"? Podívejte se na její chlapy

sta TN.cz