video Filmové sci-fi

Já se vrátím! Nový Terminátor se předvedl ve výbušné ukázce

Už za půl roku se stárnoucí akční titán Arnold Schwarzenegger vrátí do své nejslavnější role - znovu ztvární vraždícího robotického zabijáka. Pátý Terminátor ovšem mohutně láká už teď!

Tvůrci totiž ve čtvrtek večer vypustili do světa dvě a půl minuty dlouhou upoutávku, která nepochybně fanoušky vědeckofantastické série dostane do varu. A ti ostatní se mohou podívat, jak Arnold Schwarzenegger zestárnul od premiéry prvního filmu série před třiceti lety.


Tvůrci nabízejí osvědčenou formulku - zpátky časem se z blízké budoucnosti vrací lidský voják Kyle Reese, aby ochránil matku zatím nenarozeného Johna Connora Sáru.


Jenže Reese i diváci velmi rychle zjistí, že se něco podstatného změnilo - v cíli cesty totiž nečeká rotřesená servírka, která nemá o konci světa ani páru, ale drsňačka, o kterou se už 15 let stará jiný, hodný Terminátor.Toho hraje právě Arnold Schwarzenegger. Hlavním záporákem je poprvé v sérii Asiat, dosud si tvůrci napříč čtyřmi předchozími filmy vždy vystačili s bělošským vraždícím strojem.


Terminátor s podtitulem Genisys má v Čechách premiéru 1. července 2015 a má být prvním dílem nové trilogie. O natáčení dalších dvou filmů ovšem rozhodne až případný divácký (ne)zájem.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Arnie má smysl pro humor: Schwarzenegger v posilovně děsil lidi knírem

Legendární svalovec Arnold Schwarzenegger šokuje: V 66 letech má sex pětkrát denně!

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
pez TN.cz