Vin Diesel natočí akčňák podle průměrné videohry

Wheelman
Zdroj: Oficiální zdroj
Vin Diesel jako Milo Burik ve Wheelmanovi

Vin Diesel se objeví v hlavní roli v připravovaném snímku The Wheelman, který bude adaptací stejnojmenné počítačové hry.

Příznivci počítačových her jistě nedávno zaznamenali virtuální přírůstek s názvem The Wheelman. Vin Diesel je ve hře ústředním hrdinou Milem Burikem, při jejímž vytváření figuroval rovněž ve funkci producenta.

Hra se soustředí na akční automobilové honičky ve španělské Barceloně. Hráči mají možnost rovněž krást vozy a předvádět kaskadérské kousky. Nechybí samozřejmě ani adrenalinové přestřelky nebo spousta vedlejších misí. Jako celek ale hra není žádný zázrak - RECENZE ZDE.

Představitelé filmového studia Paramount Pictures měli jednoznačně zájem obsadit do připravovaného snímku Vina Diesela, který má bohaté zkušenosti s akčním žánrem.

V současnosti boduje v kinech čtvrtý díl automobilové akční série Rychlí a zběsilí, ve které Diesel ztvárnil postavu Dominica Toretta.

Vin Diesel si v připravovaném filmu zahraje zkušeného řidiče, který má za úkol chránit ženu, s níž se zná z minulosti. Příběh tedy podle všeho využije herních kulis, ale příběh bude nový.

Scénář napsal Rich Wilkes, ale studio nebylo s jeho finální podobou úplně spokojeno. Scénář změnilo duo Oliver Butcher a Stephen Cornwell. Režie se ujme John Singleton, který natočil v roce 2000 akční thriller Drsnej Shaft, pokračování akční série Rychle a zběsile 2 či drama Čtyři bratři.

tn.cz / Mediafax