Seriálové pecky na Voyo.cz

Voyo.cz přináší hvězdné seriály jako Spartakus - Krev a písek nebo IT Crowd

Voyo.cz přináší výpravný seriál o Spartakovi

Voyo.cz připravilo pro své předplatitele pořádnou dávku kultovních a legendárních seriálů současnosti. V červnu Voyo.cz přináší například slavný seriál z antického Říma Spartakus – Krev a Písek a Spartakus - Bohové arény.

Dalšími seriálovými peckami jsou například Black Books z prostředí hodně netradičního antikvariátu nebo v Česku poprvé uváděný Inbetweeners, který popisuje život současných středoškoláků.
 

Spartakus - Krev a písek
 

Výpravný seriál s drsnými bojovými scénami nabízí jedinečné spojení hrané akce a vizuálních efektů. Jako první v ČR nabízí Voyo.cz tento seriál v HD kvalitě! Začíná 14. června.
 

Thrácký bojovník Spartakus se vzepře rozkazu římského velitele. Je zajat a stává se z něj gladiátor, jenž musí bojovat o svou svobodu. Po prvním vyhraném souboji v aréně se dostává do školy gladiátorů, pomalu se učí, jak být správným gladiátorem, a díky tomu šplhá po pomyslném žebříčku oblíbenosti, aby se mu již brzy podařilo vykonat svou pomstu na těch, kdo ho zotročili a připravili o jeho milovanou ženu.
 

Spartakus - Bohové arény
 

Prequel k původní sérii Krev a písek líčí osudy ostatních postav, především Gannica, jednoho z prvních šampiónů Batiatusovy gladiátorské školy, z kruté doby před příchodem Spartaka, kdy pro čestnost nebylo v aréně místo. Stejně jako první sérii nabídne Voyo v HD rozlišení i sérii druhou. Tato série začíná od 21. června.
 

ČTĚTE TAKÉ:
Voyo.cz překročilo s nabídkou filmů pro předplatitele 1000 titulů!

 

Inbetweeners
 

V české premiéře uvádíme britský sitcom Inbetweeners,
který získal na British Comedy Awards 2008 ocenění za
nejlepší nový britský komediální seriál. Líčí osudy čtyř
asociálních zoufalců ze střední školy z předměstí Londýna,
kteří mají v hlavě jen holky, sex, pití, ale hlavně ten sex.
 

Právě proto bývá tento seriál označovaný jako Prci, prci, prcičky
po anglicku, nutno však dodat, že tahle ostrovní verze je
opravdu výrazně drsnější a také mnohem zábavnější. Inbetweeners začínají 21. června.
 

ČTĚTE TAKÉ:
Samuel L. Jackson si zahraje v remakeu filmu RoboCop

 

Black Books
 

V antikvariátu neurvalého a věčně opilého Ira Bernarda Blacka může nic netušící zákazník lehce přijít k úhoně. Můžete si být jistí, že vám určitě nic neprodají, zcela jistě vám minimálně vynadají a klidně vám mohou i namlátit. Kromě majitele Blacka obývá tento obskurní obchůdek také jeho kamarádka Fran, přezdívaná Kocovina, a jediný zaměstnanec – poněkud plachý a jednodušší Manny. Black Books začínají 5. 7..
 

IT Crowd
 

V temném sklepení vysoké kancelářské budovy sídlí IT oddělení jedné korporace, které zosobňují dva typičtí „geeci“ – Ray a Moss. Jejich poklidný život mezi jedničkami a nulami je však najednou násilně narušen příchodem nové personální manažerky Jen, která ví o počítačích asi tolik jako Ray s Mossem o normálním životě – tedy absolutně nic. Jeden z nejoblíbenějších seriálů současnosti! Tato série začíná 12. července.
 

TN.cz