Dnes na TV Nova

VÝMĚNA MANŽELEK: Monika bude 10 dní v romské rodině. Co ji čeká?

Zvládne Martina deset dní v početné romské rodině? Nebude se temperamentní Monika nudit v domácnosti s jedním malým dítětem? Jak to dopadne se podívejte dnes od 20.20 hodin na TV Nova v reprízovaném díle Výměny manželek.

Tříčlenná rodina Martiny Boteové žije v panelovém domě na sídlišti v Mladé Boleslavi. Obývá částečně zrekonstruovaný byt 3+1. Kromě malého Venouška má Martina ještě druhého syna, který žije se svým otcem v Norsku.

 

Manželovým velkým koníčkem je country a možná právě jeho pravidelná vystoupení jsou hlavním problémem manželského páru. Jak dokáží s tímto problémem Martina s Václavem vydržet desetidenní odloučení?

 

„Chtěla bych zkusit deset dní žít s nějaký problémovým pánem a zajímá mě, jestli bych ho dokázala srovnat,“ říká Martina a pokračuje: „Navíc jsem žárlivá jako prase! Bojím se, že se mi bude hrozně stýskat, protože jsem hodně fixovaná na rodinu.“

 

Druzí účastníci Výměny manželek žijí v Chodově u Karlových Varů. Pětičlenná romská rodina bydlí na sídlišti v bytě 2 plus 1. Olachovi se do Výměny přihlásili z recese a možná i proto, aby ukázali, že mezi romskou a gadžovskou rodinou není až tak velký rozdíl. Rodinka Olachových je temperamentní, ale maminka Monika ji vede pevnou rukou.

 

„Chci zkusit, jestli je to všude stejné jako u nás. Potřebujeme pauzu, už jsme spolu dlouho,“ vypráví Monika Olachová.

 

Situace během výměny

 

Jak reagovala na svůj nový domov v romské rodině Martina? „To je tragédie! Doufám, že rodina nebude hlučná. Už bych jela nejraději domů! Ten záchod…to umřu. Mají tři děti – to mě jebne!“

 

Hned první konflikt nastal při seznámení Martiny s romskou rodinu. „Monika vaří každý den nové jídlo, já dělám třeba omáčku na dva dny. To se jim vůbec nelíbilo. Tady asi hodně narazíme,“ říká ve Výměně Martina.

 

V romské rodině odhalila Martina smradlavé špinavé prádlo, také zjistila, že se žehlí na stole…

 

Klid není ani v rodině Martiny, kde Monika zavádí nové pořádky a snaží se naučit malého Vaška chodit na nočník. „Je to velká změna, Monika je strašně hubatá,“ rozčiluje se manžel Martiny Václav. „Kdyby byla mojí ženou, tak bych jí nafackoval. Někdy mám chuť se strašně moc opít!“

 

ČTĚTE TAKÉ:

Trable ve Výměně manželek: Dítě nevydrželo na záchod a ...

Co se stalo po Výměně manželek? Vrátili se k sobě Čechovi?

TV Nova