Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.2. 2013 11:14
nová krev na moderátorském postu

Ze snídaně do SuperStar! Blondýnka Kepková je novou moderátorkou pěvecké soutěže

Soutěž pro všechny pěvecké talenty z České a Slovenské republiky brzy znovu vtrhne na české obrazovky. Castingy stále probíhají a kdo se stane novou SuperStar je ve hvězdách. Jasné ale po dnešku je, že moderovat ji bude Zora Kepková.

Všichni, kdo předvídali, že nahradit Leoše Mareše nelze, teď mohou jen nevěřícně kroutit hlavami. Společně s důvěrou dostala pomyslný moderátorský mikrofon nadcházejícího ročníku SuperStar moderátorka Snídaně s Novou a rádia Evropa 2 Zora Kepková.
 

S přímými přenosy má moderátorka bohaté zkušenosti. Právě díky působení v ranní relaci je sympatická blondýnka před kamerou jako doma. Nemusí se tak rozhodně obávat, že by nezvládla přímý přenos, který vylučuje možnost zastavit kameru a říct něco znovu. Bok po boku s Kepkovou na pódiu stane slovenský moderátor Roman Juraško.
 

Kromě moderátorské dvojice, na jejíž vyhlášení se čekalo, se už veřejnost zná jména porotců. Nové talenty budou objevovat, hodnotit a na jejich cestě na vrchol českého showbyznysu vést Palo Habera a Ondřej Soukup. Ženský element bude reprezentovat mladičká zpěvačka Ewa Farna.
 

 

Pokud máte potřebný telent a odvahu, stále se můžete přihlásit do jednoho z castingů - 1.12. v Bratislavě nebo 15.-16.12. v Praze.
 

Připomeňte si, jak Zorku požádal její snoubenec Míra Hejda v přímém přenosu o ruku. Na serveru PRASK.tv najdete video, jak před Zorkou Hejda poklekl s prstenem přímo ve Snídani s Novou - ZDE!

 

Prohlédněte si novou moderátorku pořadu SuperStar. Zorku Kepkovou stojí za to vidět:

18

Zora Kepková

Zdroj: Facebook official

Zorka Kepková - 1

Zorka má uhrančivý pohled

Hodnocení:

 

 

tn.cz / kisa
Reklama