Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

ZEMŘELA Annette Charlesová! PODÍVEJTE SE, jak TRSALA V POMÁDĚ

Jen dva měsíce po smrti Jeffa Conawaye (†60) podlehla nemoci Annette Charlesová (†63), která v legendárním muzikálu Pomáda hrála Cha Chu DiGregoriovou.

Charlesová zemřela ve středu (3. 8.) večer ve svém domě v Los Angeles. Její mluvčí potvrdil reportérům TMZ, že herečka a tanečnice podlehla v boji s rakovinou.

 
"Nedávno začala mít potíže s dechem. Když zašla k lékaři, dozvěděla se, že má v jedné z plic rakovinný nádor," potvrdil její příbuzný.

 
Annette se proslavila rolí dívky, která v Pomádě přebere na parketu Dannyho Zucca (Johna Travoltu) nevinné a naivní Sandy (Olivii Newton Johnové). Její taneční vystoupení na parketu školního plesu patřilo k nejlepším, která se v tomto muzikálu objevila.

PSALI JSME:
 
Než se Charlesová blýskla v Pomádě, měla velmi úspěšnou televizní kariéru. Účinkovala v řadě populárních amerických seriálů jako Emergency!, Barnaby Jonesová a The Bionic Woman. Hereckou kariéru však pověsila nadobro na hřebík již v roce 1978, stala se učitelkou a dokud jí to zdravotní stav umožňoval, vyučovala na California State University ve městě Northridge.
 
Jeff Conaway, její kolega z Pomády, zesnul letos v květnu. Jeho přítelkyně Vicki ho našla v bezvědomí, zavolala záchranku, ale herec upadl do již nezvratného kómatu a o necelé dva týdny později byl odpojen od přístrojů a zemřel. Jeho manažer Phil Brock potvrdil, že Jeff užil velké množství léků proti bolesti a byl v oslabeném stavu.

 

Korzo