Zpěvačka Sheryl Crow má nádor na mozku

Těžký osud provází slavnou americkou zpěvačku Sheryl Crow. Před časem ji lékaři diagnostikovali rakovinu prsu, ze které se vyléčila. Teď jí našli nádor na mozku.

Sheryl svou diagnózu zná už od listopadu, ale nechtěla o ní na veřejnosti mluvit. Teď jí přiznala a věří, že se uzdraví.
 

Sympatická padesátiletá Sheryl Crow už jednu bitvu se zákeřnou nemocí vyhrála - v roce 2006 jí diagnostikovali rakovinu prsu. A mluvila o ní otevřeně. "Nebylo tehdy možné o tom nemluvit," říkala tenkrát. Teď ale mlčela. A to se musí poprat s nádorem na mozku. Přišla na něj vlastně náhodou - občas jí vypadávaly texty vlastních písní.
 

Když zapomněla text své písně během koncertu na Floridě, řekla jen s úsměvem: "Jejda, jak je ten text? Je mi padesát. Co k tomu můžu říct. Můj mozek jde asi do pr*ele..." Teď už ale ví, že jde o nádor. Její lékař prozradil: "Ten nádor je napravo. Říkala, že měla pocity pálení nad svým pravým spánkem."
 

[IMAGEBOX_989950]Souboj na život a na smrt! Zápas imunitních buněk s rakovinou[IMAGEBOX_989950]
 

Matka dvou dětí Sheryl je přitom zdá se rakovině stále bolestně blízko. Žila s cyklistou Lencem Armstrongem, který se musel poprat s rakovinou varlat s rozsáhlými metastázami do plic - a vyhrál. I ona rakovinu už porazila. Fanoušci jí teď přejí, aby se stejně poprala i s nádorem.
 

Sama Sheryl mírní obavy fanoušků a vzkazuje jim: "Nebojte se o mě, nádor je nezhoubný, budu v pořádku," říká. Je to ale pravda? Nebo se jen snaží uklidnit své okolí?
 

Televizní noviny