Velká proměna

Poznáte hvězdu TV Nova? Bujnou kštici už čelenkou krotit nemusí

Hvězda Novy na starých fotografiích - 1
Zdroj: oficiální zdroj

Díky natáčení nového pořadu Nova Stars, jehož pátý díl právě odvysílala Nova Plus, se redakci TN.cz podařilo získat exkluzivní fotografie. Pózuje na nich dlouholetý moderátor televize Nova Michal Jančařík. Prohlédněte si, jak se moderátor od mládí změnil.

Oblíbený moderátor Michal Jančařík, kterého diváci znají ze Sportovního zpravodajství, Počasí nebo již zmíněného nového pořadu Nova Stars, si prošel těžkým životním obdobím.

 

 

GALERIE: Hvězda Novy na starých fotografiích

1
/
6
Zdroj: oficiální zdroj
Hvězda Novy na starých fotografiích - 1

 

Již od mládí trpěl, tehdy ještě dlouhovlasý Jančařík, závažným onemocněním ledvin. To si na podzim roku 2016 vybralo svou daň a oblíbený moderátor musel podstoupit transplantaci. Přišla však další nečekaná rána. V důsledku pooperačních komplikací Michal Jančařík ochrnul a zůstal upoután na invalidní vozík.

 

 

 

Jančařík, který v mládí evidentně rád krotil svou bujnou kštici čelenkami, se však ukázal jako skutečný bojovník. Po roční náročné rehabilitaci a poctivé přípravě se v říjnu roku 2017 vrátil zpět na televizní obrazovky.

 

 

 

Ve svém novém pořadu Nova Stars nyní divákům odkrývá ty nejintimnější detaily a nejsilnější okamžiky svého životního příběhu.

krho TN.cz