Chinaski zahájí "americké" turné v Pardubicích

Chinasky
Zdroj: oficiální zdroj
Skupina Chinaski

Skupina Chinaski zahájí 28. září v pardubické ČEZ aréně své unikátní podzimní turné v americké produkci. Celé turné je v produkci Brita Simona Sidiho působícího v Malibu, Los Angeles, informovala v pondělí Johana Turnerová z agentury Turner.

Sidi je ve světě dobře známý jako show designér a producent, jeho týmu. Otec tří dětí žijící v Los Angeles je proslulý perfektní profesionální přípravou a dokonalou souhrou projekcí, zvuků a světel. Může se pochlubit prací na pěti posledních ročnících soutěže American Idol, koncerty Depeche Mode, P. Diddy, Kanye West, Annie Lennox nebo třeba Rogera Waterse.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Chinaski se představí s novým bubeníkem
 

Simon se setkal s kapelou letos na jaře během jejich zámořského turné a vlastně tak trochu náhodou, jak popsal Michal Malátný. "Kluci byli na koncertě Pink a show je hrozně nadchla. Ota ještě ten večer sednul na mail a 'zkontaktoval' její tým, bohužel však kvůli jeho časové vytíženosti byl odmítnut. Doporučili mu ale velmi cenný kontakt na uměleckého producenta Simona Sidiho, který spolupráci s Chinaski přijal. Oslovili jsme samozřejmě i jiné zahraniční produkce, ale tady to zafungovalo i lidsky. Po několika mailech jsme se s ním v L.A. sešli a on nám ukázal kompletně připravený návrh pódia, světel a projekcí. Po dvouhodinovém rozhovoru bylo jasné, že spolupráce bude nevšedním zážitkem pro obě strany. Simonovi se ke všemu moc líbilo naše DVD 07 z posledního velkého turné, právě to u něj rozhodlo, proč chtěl do projektu jít," řekl Malátný.
 

PODÍVEJTE SE, JAK SKUPINA CHINASKI KONCERTOVALA VE VĚZNICI:


 

V Pardubicích budou Chinaski pilovat vystoupení několik dní před koncertem samotným. Generální zkouška je naplánovaná na večer před premiérou a netradičně pojaté je i pódium. Počítá totiž s účastí diváků přesně v jeho středu. Lidé odsud budou mít naprosto stejný rozhled jako sami Chinaski.
 

Hostem t-music Chinaski tour, během které skupina navštíví velké haly šesti měst (Pardubice, Ostrava, Liberec, Karlovy Vary, Brno a Praha), bude skupina Eddie Stoilow.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

tn.cz / Mediafax