Čtvrtý duel Prazdroje talentů poslal na pódium Pilsner Festu kapelu Ocho Ríos

Fanoušci svým hlasováním rozhodli o čtvrtém vítězi v kategorii "hudební skupina“ v předfinálových kolech soutěže Prazdroj talentů. V duelu začínajících skupin Ocho Ríos a Mouřenec zvítězila plzeňská kapela Ocho Ríos. Spolu s dalšími pěti postupujícími kapelami si členové uskupení Ocho Ríos zahrají na letošním Pilsner Festu, a budou se tak moci ucházet o vítězství v soutěži i angažmá na Pilsner Festu 2012 na hlavní scéně a za honorář.

Plzeňská kapela Ocho Ríos svým názvem odkazuje k jamajským rytmům a hlásí se ke skupinám jako Che Sudaka, Manu Chao či La Pegatina. Všechny tyto kapely spojuje španělská hudba vycházející z čistého zvuku kytary, houpavé basové linky a dechové sekce. Umně míšené žánry reggae and ska, latiny, punku, rocku a world music v osvěžujícím vystoupení šestičlenné skupiny ocenilo i publikum Léta v Prazdroji a svým hlasováním zajistilo svěží hudební požitek i účastníkům letošního Pilsner Festu.

 

Pavel Anděl, hlavní porotce soutěže Prazdroj Talentů a hudební dramaturg Pilsner Festu, skupinu ocenil následovně: „Exotika je vždycky osvěžující a tohle je navíc s příjemným kořením hudebního umu a nápaditosti.“

 

Zbývající dva duely proběhnou během Léta v Prazdroji tento a příští čtvrtek 4. 8., o vítězi rozhodnou fanoušci ve veřejném hlasování formou hlasovacích kuponů přímo na vystoupení či v průběhu týdne následujícího po koncertu na webu www.pilsnerfest.cz.

 

Z předchozích hudebních duelů postoupily skupiny Loutky, Kulturní úderka a The Contact.
 

Tisková zpráva